Taco Hemingway i Dawid Podsiadło - wspólne piosenki. Co wykonają na koncercie? Czy będzie płyta?

2019-05-10 10:39 A.D.
Taco i Dawid Podsiadło
Autor: Materiały prasowe

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło zaskoczyli fanów. Panowie zdecydowali się na zagranie wyjątkowego, wspólnego koncertu! Duet zawładnie sceną we wrześniu 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. Ta informacja poruszyła internet, a fani marzą o zdobyciu biletów na to niepowtarzalne wydarzenie. Jakie piosenki zaśpiewają? Czy szykują zupełnie nowy, wspólny kawałek? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na PGE Narodowym koncert zagrają tylko jeden raz. Wspólne wydarzenie już teraz cieszy się wielkim zainteresowaniem. Bilety do sprzedaży trafią w połowie maja. Co połączyło panów prócz oczywistej miłości do muzyki? Czy to tylko jednorazowa akcja, a może projekt podobny do Taconafide? 

Zobacz też: Taco Hemingway i Dawid Podsiadło na Narodowym! 'Tacosiadło' rozwali scenę w Warszawie! [BILETY]

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - wspólne piosenki

Czy Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zaśpiewają wspólnie utwory? Z pewnością możemy się tego spodziewać! Podsiadło był jednym z gości projektu Taconafide i wykonywał z raperami hit Tamagotchi. Piosenki z pewnością nie zabraknie na koncercie. Istnieje również szansa, że przygotowano z tej okazji nowe aranżacje piosenek Dawida Podsiadło tak, by mógł do nich gościnnie dołączyć Taco. Chociaż fani mają nadzieję na zupełnie nowy, wspólny utwór promujący wydarzenie, to nie pojawiły się na ten temat jeszcze żadne informacje. 

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - czy nagrają płytę? 

Soma 0,5 mg, czyli wspólna płyta Quebonafide i Taco Hemingway była jedną z najchętniej kupowanych w 2018 roku. Czy możemy liczyć na projekt 'TacoSiadło'? Na razie to chyba jedynie marzenia fanów. Być może jednak panowie szykują nam wielką niespodziankę? 

Najnowsze