Ta wersja Mam tę moc bije rekordy popularności! Ma już ponad 100 milionów wyświetleń! Co w niej wyjątkowego?

2018-12-02 23:19
elsa
Autor: YouTube/ DisneyFilmy

Kochacie piosenkę Mam tę moc z Krainy Lodu? Ta wersja zachwyciła cały świat! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Kraina Lodu to wyjątkowy film, który pokochały nie tylko dzieci! Animacji Disneya udało się zdobyć, aż dwa Oscary. Na prestiżową statuetkę zasłużyła dzięki piosence Mam tę moc, którą w oryginale wykonuje Idina Menzel. Utwór doczekał się niezliczonej liczby przeróbek i coverów. Niektóre z nich bawią, inne zachwycają. Jest wśród nich też jeden bardzo wyjątkowy, a obejrzało go już prawie 100 milionów użytkowników!

Boże Narodzenie - ozdoby. Jak je wykonać?

Mam te moc - najlesze wykonania

Mam tę moc przetłumaczona na kilkadziesiąt języków świata. Piosenkę śpiewała również Demi Lovato. Jedno z najlepszych wykonań mogliśmy oglądać również w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Utwór zaśpiewała Oliwka Kopiec podczas przesłuchań w ciemno. Dziewczynka odwróciła wszystkie 3 fotele trenerów.

Mam te moc - cover, który ma 100 milionów wyświetleń! 

Wyjątkową wersję piosenki Mam tę moc, zagrali ThePianoGuys. Utwór pojawił się na YouTubie w roku 2014 i od tego czasu, zdobył rekordową liczbę wyświetleń. Obejrzano go, prawie 100 milionów razy! Dlaczego jest tak wyjątkowy? Artyści nagrali teledysk wśród prawdziwego śniegu i lodu! W tej wersji słyszymy również ich aranżację Zimy Antonio Vivaldiego, która idealnie splata się w całość z utworem Disneya. Wyjątkowe nagranie i klip możecie zobaczyć poniżej.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze