Ta dziewczynka stroi się jak Cleo, Margaret i nie tylko. Nic bardziej słodszego dzisiaj nie zobaczysz!

2021-04-23 12:51 Ewelina Kulasza
dziecko
Autor: pixabay.com

W sieci można znaleźć dosłownie wszystko, ale czegoś tak uroczego i słodkiego jeszcze nie widziałeś! Mowa o małej dziewczynce, która stroi się jak prawdziwe gwiazdy. To właśnie ona odzwierciedla ich kreacje ze ścianek i wielkich scen, a w dodatku robi tym prawdziwe show! Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczysz!

Ta słodka dziewczynka skradła serca wielu użytkowników na Instagramie! Z jej oczu bije nie tylko słodycz, ale również energia, która udziela się każdemu. W obecnych czasach Instagram to aplikacja na której sporo się dzieje. Znaleźć tam można nie tylko porady beauty, ale także inspiracje domowe i modowe. Oprócz tego pojawia się coraz więcej treści przyszłych lub teraźniejszych mamusiek, które z dnia na dzień zdobywają coraz więcej obserwatorów. Podobnie jest również w przypadku uroczej dziewczynki, której zdjęcia pojawiają się na profilu jej ukochanej mamy. Dziewczynka bez dwóch zdań skradła całe show, a to wszystko ze względu na jej urok osobisty, a także modowe przebieranki inspirowane wielkimi gwiazdami. Czegoś bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczysz. Obok tych zdjęć nie da się przejść obojętnie!

Piosenki, które są do siebie podobne

Cleo, Margaret i inni w wersji mini

Cataleya bo o niej mowa, to dziewczynka, która jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Cati po prostu wymiata, a to wszystko przez stylizacje, które znajdziemy na profilu jej mamy @nodjaa. Dziewczynka była już Weroniką Rostai, Cleo, Margaret, Edytą Herbuś, Pauliną Krupińską i nie tylko! Te fotki robią furorę w internecie i dowodzą, że warto być pomysłowym i kreatywnym. Poniżej możecie zobaczyć jak mała Cati przemienia się w mini wersje wielkich gwiazd z pierwszych stron gazet. Nic bardziej słodszego dzisiaj nie zobaczycie!

Najnowsze