Sziget Festival 2022 - sceny i line-up. Kto, kiedy i gdzie wystąpi? [PROGRAM]

2022-08-08 15:31
Sziget Festival
Autor: Xinhua/EAST NEWS

Dua Lipa, Justin Bieber i Calvin Harris to tylko kilka gwiazd, które uświetnią tegoroczny Sziget Festival. Budapeszt po raz kolejny zamieni się w centrum muzycznych wydarzeń, a na ponad dwudziestu scenach zaprezentują się nie tylko największe gwiazdy, ale również obiecujący debiutanci. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące Sziget Festival 2022.

Sziget Festival 2022 - wszystkie sceny i dokładny line-up. Tych informacji poszukujecie najczęściej, a my podrzucamy je w jednym miejscu. Lato nieodzownie kojarzy nam się z festiwalami muzycznymi. Niektóre z nich, jak właśnie Sziget Festival, to celebracja na całego. Wydarzenie, które trwa blisko tydzień, jest jednym z największych festiwali muzycznych w całej Europie, a na udział w nim decydują się ludzie z całego świata. Jeśli rozważacie wyjazd na długi weekend sierpniowy, odbywający się w Budapeszcie Sziget Festival to świetna opcja. Na scenach zaprezentują się największe ikony współczesnej muzyki, ale także doskonale rokujący debiutanci. Kto, gdzie i kiedy wystąpi?

Sziget Festival 2022: kto wystąpi na Węgrzech? [LINE-UP, GWIAZDY]

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Sziget Festival - sceny

Odbywający się co roku pod hasłem Wyspa Wolności Sziget Festival jest zdecydowanie jedną z największych imprez muzycznych na świecie. W tym roku uczestnicy festiwalu mogą liczyć na ponad 20 scen, na których zaprezentują się rozmaici artyści. Gwiazdy takie jak Dua Lipa, Justin Bieber czy Kings of Leon zaprezentują się oczywiście na Main Stage dedicated to Dan. Jeśli chcielibyście jednak posłuchać wykonawców, którzy dopiero debiutują i mogą mocno namieszać, to zajrzyjcie pod ibis x ALL Europe Stage. Ciekawą alternatywą jest też scena Global Village, na której zaprezentuje się polski zespół Bubliczki.

Sziget Festival 2022 - line-up i rozpiska godzinowa

Jako że Sziget Festival trwa blisko tydzień, a liczba rozmieszczonych na terenie wyspy Obuda scen przekracza 20, warto mieć pod ręką dokładny line-up wraz z rozpiską godzinową. Dokładny harmonogram można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia SzigetFestival.com. Jeśli wybieracie się na Sziget, możecie też pobrać oficjalną aplikację, w której dostępne będą wszystkie najważniejsze informacje.

Sziget Festival 2022 - bilety

W sprzedaży dostępne są zarówno karnety na cały festiwal, karnety 3-dniowe oraz bilety umożliwiające udział w konkretnym dniu wydarzenia. Ceny wejściówek na Sziget Festival zaczynają się od 85 euro.

Sonda
Wybierasz się na Sziget Festival 2022?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze