Alicja Szemplińska w piosence Edyty Górniak! Występ na miarę Eurowizji 2020?

2020-02-06 11:45
Alicja Szemplińska w piosence Edyty Górniak! Występ na miarę Eurowizji 2020?
Autor: screen z filmu na YouTube: "Szansa na sukces" – Eurowizja 2020 – Zwiastun odc. 2 Alicja Szemplińska w piosence Edyty Górniak! Występ na miarę Eurowizji 2020?

Alicja Szemplińska po sukcesie w jubileuszowej, 10. edycji The Voice of Poland - celuje w kolejny sukces. Chciałaby reprezentować Polskę na Eurowizji i odnieść tam historyczny sukces. Artur Orzech, niespodziewanie w preselekcjach wylosował jej piosenkę To nie ja, z którą Edyta Górniak w tym samym konkursie w 1994 roku zajęła 2. miejsce. Jak sobie poradziła 18-letnia wokalistka w specjalnym wydaniu Szansy na Sukces? Przekonajcie się sami - sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Eurowizja 2020 w maju sprawi, że serca widzów w Polsce zabiją dużo szybciej. Wszystko za sprawą polskiego reprezentanta, który wyłoniony będzie za sprawą specjalnych odcinków Szansy Na Sukces. Właściwe emocje rozpoczną się już 23 lutego, kiedy to oficjalnie poznamy osobę reprezentującą Polskę podczas konkursu w Rotterdamie. Wiadomo, że o tą możliwość powalczy Kasia Dereń, która awansowała z pierwszego odcinka preselekcji. W drugim odcinku zobaczymy między innymi Aleksandrę Nykiel, Damiana Kuleja, Sashan, Weronikę Curyło i Alicję Szemplińską. To właśnie zwyciężczyni The Voice of Poland, według internautów, jest główną faworytką do tego, by wystąpić w biało-czerwonych barwach na Eurowizji. Świadczyć ma o tym właśnie wygrana w najpopularniejszym show Telewizji Polskiej, a także to, że Alicja Szemplińska w ciągu ostatnich kilku tygodni stała się bardzo popularna na świecie. 

Zobacz: ALICJA SZEMPLIŃSKA na Eurowizji 2020?! Świat już pokochał jej głos! MAMY DOWÓD!

Alicja Szemplińska - piosenka Edyty Górniak w Szansie na Sukces

Alicja Szemplińska wystąpiła i walczyła o awans do wielkiego finału preselekcji, w drugim odcinku eurowizyjnego wydania Szansy na Sukces. Artur Orzech, jak się okazało, wylosował dla niej piosenkę, z którą Polska odniosła największy do tej pory sukces na Eurowizji. Mowa o utworze To nie ja, z którym Edyta Górniak w Dublinie wywalczyła 2. miejsce. Alicja Szemplińska wykorzystała potencjał w swoim mocnym głosie i bez problemu poradziła sobie z najtrudniejszymi partiami tego hitu. Sama jeszcze nie skomentowała swojego udziału i walki o bilet do Rotterdamu. Cały występ Alicji zobaczymy już w niedzielę, 9 lutego. Wtedy też dowiemy się, czy wykonanie legendarnego utworu przypadło do gustu Gromeemu, Cleo i Michałowi Szpakowi. 

Zapowiedź występów z drugiego odcinka do obejrzenia poniżej.

Stefan Żeromski - Przedwiośnie - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne /e/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze