Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 2: UCZESTNICY. Kto wystąpi i co za śpiewa?

2020-02-07 14:42 RW
Szansa na Sukces Eurowizja 2020: odcinek 2. UCZESTNICY. Kto wystąpi?
Autor: Mariusz Grzelak/REPORTER / EAST NEWS (Weronika Curyło) /// WBF (Saszan) Szansa na Sukces Eurowizja 2020: odcinek 2. UCZESTNICY. Kto wystąpi?

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 odcinek 2 wyłoni drugą osobę, która pojawi się w wielkim finale specjalnego wydania formatu Telewizji Polskiej. Kto wystąpi w drugim odcinku? Jakie hity usłyszymy w wykonaniu uczestników? Przekonajcie się już teraz i poznajcie najważniejsze szczegóły - na ESKA.pl

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - uczestnicy 2. odcinka to całkiem wyrównana stawka! Ciężko jest wskazać faworyta starcia, o czym przekonacie się oglądając specjalne, eurowizyjne wydanie programu. Kto wystąpił na scenie i stoczył walkę o bilet uprawniający do reprezentowania Polski na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji? Lista do sprawdzenia w tym miejscu na ESKA.pl. 20 stycznia to drugi dzień, na który z ogromną niecierpliwością czekali eurowizyjni fani. Z uwagą śledzili nagrania drugiego i trzeciego odcinka specjalnego wydania Szansy na Sukces. Występy uczestników walczących o reprezentowanie naszego kraju ocenili artyści, którzy w przeszłości pojawili się na tym międzynarodowym konkursie. W jury zasiedli: Cleo, która w 2014 wystąpiła z hitem My Słowianie (We Are Slavic), Michał Szpak, który w 2016 na scenie w Sztokholmie zaśpiewał Color of Your Life, a także o Andrzej Gromala (Gromee), czyli reprezentancie Polski w 2018 roku z hitem Light Me Up. To oni są odpowiedzieli za to, kto pojawi się w wielkim finale!

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - uczestnicy odcinek 2

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 to ogromne emocje rozłożone na cztery tygodnie. To właśnie cztery odcinki Szansy na Sukces wyłonią reprezentanta Polski na Eurowizję 2020. W pierwszych trzech, nagranych już wydaniach formatu, awans uzyska troje wykonawców i ewentualny zdobywca tzw. Złotego Biletu. Czwarty odcinek, który wyemitowany będzie 23 lutego, odbędzie się na żywo. Tam o tym, kto jedzie na Eurowizję zdecydują widzowie po głosowaniu SMS i Telewizja Polska. 

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - 2. odcinek zobaczymy w telewizji 9 lutego 2020. Usłyszymy w nim największe hity zespołu Eurowizji. Pojawi się chociażby Amar pelos dois, Salvadora Sobrala, czy To nie ja byłam Ewą, Edyty Górniak. 

Kto wystąpi w 2. odcinku Szansy na Sukces - Eurowizja 2020? Oto pełna lista:

  1. Saszan
  2. Stashka
  3. Paulina Czapla
  4. Weronika Curyło
  5. Aleksandra Nykiel
  6. Damian Kulej
  7. Alicja Szemplińska
Najnowsze