Sylwia Grzeszczak w teledysku RAKIETY zwycięża ze złem! [ZDJĘCIA]

2019-08-08 13:35 RW
Sylwia Grzeszczak w teledysku RAKIETY zwycięża ze złem! [ZDJĘCIA]
Autor: zdjęcia z teledysku Rakiety - Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak w teledysku RAKIETY zwycięża ze złem! [ZDJĘCIA]

Trzymający w napięciu, momentami romantyczny i taneczny - taki jest teledysk do hitu Rakiety od Sylwii Grzeszczak. Tylko na ESKA.pl znajdziecie zdjęcia z klipu, który w krótkim czasie uzbiera miliony wyświetleń. Sam utwór stanowi wielki, długo wyczekiwany powrót gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Ostatni jej solowy utwór pojawił się w maju 2016 roku. Co dzieje się w teledysku Rakiety? W jakiej roli pojawia się artystka? Ujawniamy szczegóły muzycznego obrazka!

Sylwia Grzeszczak - piosenka Rakiety ma wyjątkowy teledysk! Przekonacie się o tym sami w dniu premiery klipu, ale już teraz możecie przygotować sie na to oglądając zdjęcia z klipu. Znajdziecie je tylko na ESKA.pl! Przyzwyczailiśmy się, że muzyczne obrazki gwiazdy polskiej sceny robią wrażenie. Tak jest również w przypadku teledysku Rakiety. Jedna z najpopularniejszych artystek w kraju wciela się w rolę astronautki, która przyjęła misję uratowania świata przed złem!

Sylwia Grzeszczak - teledysk Rakiety

Sylwia Grzeszczak ma misję jak Apollo! Jej celem nie jest jednak wylądowanie na Księżycu i bezpieczny powrót a uratowanie świata przed siejącym chaos oraz zniszczenia złem. W walce z atakami, zamachami i bronią ma jej pomóc jedność i... miłość.

Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

Co dzieje się w klipie Rakiety? Zobaczcie sami i czekajcie na premierę wideo. Pierwszy solowy klip Sylwii Grzeszczak od czasu Tamta dziewczyna już 9 sierpnia 2019. Zobaczycie go na kanale Sylwii Grzeszczak na YouTube

Tylko na ESKA.pl - dzień po dniu - publikowaliśmy przedpremierowo fragmenty nowej piosenki Sylwii Grzeszczak. Znajdziecie również zdjęcia z teledysku oraz tekst piosenki Rakiety.

Sylwia Grzeszczak wraca na rynek muzyczny po zakończonej trasie Ten Tour, w czasie której świętowała dziesięciolecie kariery. Piosenka Rakiety, to pierwszy kawałek od czasu utworu Dobre myśli, nagranego we współpracy z Liberem, w związku z dziesięcioleciem kariery. Ostatni solowy utwór został wydany 20 maja 2016 - mowa o singlu Tamta dziewczyna. Dyskografię jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej zamyka wydany w listopadzie 2016 roku, album Tamta Dziewczyna.

Najnowsze