Sylwia Grzeszczak w hicie Rakiety: "mamy misję, jak Apollo". Drugi fragment TYLKO na ESKA.pl

2019-08-07 16:09 RW
Sylwia Grzeszczak w hicie Rakiety: mamy misję, jak Apollo. Drugi fragment TYLKO na ESKA.pl
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Rakiety - nową piosenkę Sylwii Grzeszczak poznajecie tylko na ESKA.pl! Pierwszy fragment wywołał ogromne poruszenie wśród fanów. Większość osób jest pod wrażeniem brzmienia nadchodzącego singla i z niecierpliwością czeka aż artystka wykona go na żywo. Jeszcze więcej zdradza drugi fragment, o czym możecie się przekonać już teraz!

Sylwia Grzeszczak - piosenka Rakiety to dla wielu jedna z najgorętszych premier ostatnich miesięcy. Odkrywamy ją razem z Wami - fragment, po fragmencie, tylko na ESKA.pl! Już po pierwszym urywku utworu, który podrzuciliśmy wam ekskluzywnie 6 sierpnia, wszyscy fani jednogłośnie stwierdzili, że to będzie jeden z najważniejszych kawałków tej jesieni. Miłośnicy talentu jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny byli pozytywnie zaskoczeni brzmieniem i zaznaczyli, że nie mogą się doczekać energetycznego występu z tym kawałkiem na żywo. Jakie reakcje i odczucia będą towarzyszyć po drugim fragmencie Rakiety? Koniecznie napiszcie nam w komentarzach pod postem na Facebooku.

Sylwia Grzeszczak - drugi fragment Rakiety

Piosenka Rakiety to aktualnie jeden z najbardziej wyczekiwanych utworów. Jego premiera już w piątek, 9 sierpnia. Singiel w całości usłyszycie w ramach New Music Friday w Radiu ESKA, a do tego czasu podrzucamy wam kilkusekundowe fragmenty. Obiecaliśmy trzy fragmenty, więc czas na drugi!

W pierwszym fragmencie Sylwia Grzeszczak śpiewała:

Czy słyszycie nas, czy słyszycie nas
Czy słyszycie nas, czy słyszycie nas
Czujesz to, mamy moc

W drugim fragmencie, który poznajecie ekskluzywnie na ESKA.pl, śpiewa:

Nudzę się, zróbmy to
Mamy misję tu, jak Apollo!

W porównaniu z pierwszym fragmentem, w drugim wyraźniej zaznaczone są dźwięki gitary i mocny wokal Sylwii Grzeszczak. Czy to oznacza, że to będzie rockowy numer? Ocenicie sami słuchając całości. Przypominamy - premiera piosenki Rakiety w ramach New Music Friday, w piątek 9 sierpnia ok. godz. 10:35 w Radiu ESKA.

Już 8 sierpnia opublikujemy trzeci, ostatni fragment piosenki Rakiety. Będziemy mieć również niespodziankę związaną z najnowszym teledyskiem Sylwii Grzeszczak. Bądźcie czujni i zaglądajcie na ESKA.pl!

(materiał audio chroniony prawem autorskim / kopiowanie zabronione)

Sylwia Grzeszczak wraca na rynek muzyczny po zakończonej trasie Ten Tour, w czasie której świętowała dziesięciolecie kariery. Piosenka Rakiety, to pierwszy kawałek od czasu utworu Dobre myśli, nagranego we współpracy z Liberem. Dyskografię jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej zamyka wydany w listopadzie 2016 roku, album Tamta Dziewczyna.

Najnowsze