Sylwia Grzeszczak - piosenka RAKIETY: pierwszy fragment przedpremierowo TYLKO na ESKA.pl!

2019-08-06 20:07 RW
Sylwia Grzeszczak - piosenka RAKIETY: przedpremierowy fragment TYLKO na ESKA.pl!
Autor: ESKA.pl / okładka singla Rakiety - Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak - piosenka RAKIETY: przedpremierowy fragment TYLKO na ESKA.pl!

Sylwia Grzeszczak wraca z nowym, świeżym i pełnym energii utworem! Rakiety, to propozycja, która z pewnością nie zawiedzie fanów. Na ESKA.pl. przygotowujemy Was do gorącej premiery tego kawałka. Ekskluzywnie, tylko u nas usłyszycie fragmenty nowego singla gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Czy będzie hit? Oceńcie już teraz!

Sylwia Grzeszczak - nowa piosenka Rakiety ekskluzywnie na ESKA.pl! Codziennie do dnia premiery będziemy mieć dla Was sporo niespodzianek związanych z premierą utworu gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Bądźcie czujni, sprawdzajcie naszą stronę oraz słuchajcie Radia ESKA! Czego się spodziewać po nowym singlu artystki? Sylwia Grzeszczak przeszła metamorfozę. Zmieniła wizerunek i można się spodziewać, że ma to związek z nową erą w jej muzycznej karierze. Czy Sylwia Grzeszczak zmieniła styl muzyczny? Z pewnością uwielbia eksperymentować, o czym możecie się przekonać poznając jej nowy kawałek na ESKA.pl!

Sylwia Grzeszczak - nowa piosenka Rakiety

Rakiety - nowa piosenka Sylwii Grzeszczak rozgrzeje was do czerwoności! Pierwszy, przedpremierowy fragment oraz okładkę singla publikujemy wam 6 sierpnia! Oceńcie i dajcie znać, co myślicie w komentarzach na Facebooku. Mamy dla Was więcej niespodzianek związanych z jedną z najgorętszych premier tego roku. 

Drugą część piosenki Rakiety usłyszycie 7, a trzecią 8 sierpnia 2019. Dzień przed premierą poznacie CAŁY TEKST utworu Rakiety - tylko na ESKA.pl. Kawałek we fragmentach prezentujemy Wam również w Radiu ESKA! W całości usłyszycie go w ramach New Music Friday, 9 sierpnia. 

Jak brzmi nowa piosenka Rakiety? Poniżej pierwszy fragment:

(materiał chroniony prawami autorskimi / kopiowanie zabronione)

Najnowsze