Sylwester w Chorzowie

i

Autor: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Sylwester z Polsatem 2021/2022 - bilety. Ile kosztuje wejście na koncert?

2021-12-28 12:53

Sylwester 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami i Polacy już przygotowują się szampańskiej zabawy, aby pożegnać stary i przywitać nowy rok. Po raz kolejny duże stacje telewizyjne przygotowują spektakularne koncerty. Polsat po roku przerwy powróci do organizacji dużej imprezy z udziałem publiczności. Jak dostać bilety?

Sylwester z Polsatem 2021/2022 - bilety. Ile kosztuje wejście na koncert? Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Ludzie na całym świecie celebrują wtedy przywitanie Nowego Roku. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. Ta ostatnia forma często organizowana jest w dużych miastach we współpracy z telewizjami. Taką imprezę zorganizuje w tym roku Polsat. Po raz kolejny w telewizji będzie można zobaczyć spektakularne koncerty z udziałem największych polskich gwiazd. Niektórzy chcieliby jednak znaleźć się pod sceną i bawić się w rytm przebojów na miejscu. Gdzie odbędzie się Sylwester z Polsatem? Ile kosztują bilety? Odpowiadamy niżej.

Sylwester 2021 TVP na żywo - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

Radio ESKA na Fest Festival 2021! Tak powstała nasza muzyczna strefa w Chorzowie!

Sylwester z Polsatem 2021/2022 - gdzie?

Po roku przerwy Sylwester z Polsatem wróci do formy organizacji koncertu w dużym mieście z udziałem publiczności. W zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa koncert odbył się w studiu telewizyjnym. Impreza 2021/2022 odbędzie na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sylwester z Polsatem powróci tam po roku przerwy.

Sylwester z TVN 2021/22 - dlaczego stacja nie organizuje imprezy sylwestrowej?

Sonda
Jakie plany na tegorocznego Sylwestra?

Sylwester z Polsatem 2021/2022 - bilety

Niektórzy zastanawiają się, ile kosztują bilety wejściowe na Sylwester z Polsatem w Chorzowie. Dla wszystkich zainteresowanych mamy dobre informacje - impreza jest całkowicie darmowa! Bramki zostaną otwarte po godzinie 18:00. Warto jednak śledzić informacje na temat regulaminu imprezy, ponieważ niespełnienie zasad może skutkować niewpuszczeniem na koncert.