Sylwester z Polsatem 2021/2022 - bilety. Ile kosztuje wejście na koncert?

2021-12-28 12:53
Sylwester w Chorzowie
Autor: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Sylwester 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami i Polacy już przygotowują się szampańskiej zabawy, aby pożegnać stary i przywitać nowy rok. Po raz kolejny duże stacje telewizyjne przygotowują spektakularne koncerty. Polsat po roku przerwy powróci do organizacji dużej imprezy z udziałem publiczności. Jak dostać bilety?

Sylwester z Polsatem 2021/2022 - bilety. Ile kosztuje wejście na koncert? Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Ludzie na całym świecie celebrują wtedy przywitanie Nowego Roku. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Niektórzy organizują spotkania w domach, a inni wychodzą na miasto, aby dobrze bawić się na balach, imprezach czy koncertach. Ta ostatnia forma często organizowana jest w dużych miastach we współpracy z telewizjami. Taką imprezę zorganizuje w tym roku Polsat. Po raz kolejny w telewizji będzie można zobaczyć spektakularne koncerty z udziałem największych polskich gwiazd. Niektórzy chcieliby jednak znaleźć się pod sceną i bawić się w rytm przebojów na miejscu. Gdzie odbędzie się Sylwester z Polsatem? Ile kosztują bilety? Odpowiadamy niżej.

Sylwester 2021 TVP na żywo - transmisja ONLINE i TV. Gdzie oglądać?

Radio ESKA na Fest Festival 2021! Tak powstała nasza muzyczna strefa w Chorzowie!

Sylwester z Polsatem 2021/2022 - gdzie?

Po roku przerwy Sylwester z Polsatem wróci do formy organizacji koncertu w dużym mieście z udziałem publiczności. W zeszłym roku z powodu pandemii koronawirusa koncert odbył się w studiu telewizyjnym. Impreza 2021/2022 odbędzie na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sylwester z Polsatem powróci tam po roku przerwy.

Sylwester z TVN 2021/22 - dlaczego stacja nie organizuje imprezy sylwestrowej?

Sonda
Jakie plany na sylwester 2021/2022?

Sylwester z Polsatem 2021/2022 - bilety

Niektórzy zastanawiają się, ile kosztują bilety wejściowe na Sylwester z Polsatem w Chorzowie. Dla wszystkich zainteresowanych mamy dobre informacje - impreza jest całkowicie darmowa! Bramki zostaną otwarte po godzinie 18:00. Warto jednak śledzić informacje na temat regulaminu imprezy, ponieważ niespełnienie zasad może skutkować niewpuszczeniem na koncert.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze