Sylwester TVP 2020 - PIOSENKI. Co, kto zaśpiewa na sylwestrze z Dwójką? [TYTUŁY]

2020-12-30 12:04
Sylwester TVP 2020 - PIOSENKI. Co, kto zaśpiewa na sylwestrze z Dwójką? [TYTUŁY]
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER / EAST NEWS Sylwester TVP 2020 - PIOSENKI. Co, kto zaśpiewa na sylwestrze z Dwójką? [TYTUŁY]

Sylwester TVP 2020 to występy gwiazd, które doskonale znacie. Wystąpi między innymi Roksana Węgiel, Viki Gabor, Cleo czy Gromee. Jakie hity wykonają ci artyści? Przekonajcie się już teraz i bądźcie przygotowani!

Sylwester TVP 2020 - piosenki. Co, kto zaśpiewa na sylwestrze z Dwójką? Tytuły piosenek mogą się wam przydać, jeśli chcecie wcześniej przygotować sobie teksty na wspólne śpiewanie ze znajomymi. Hitów będzie co niemiara. Sylwester TVP 2020 to chociażby występ Roksany Węgiel, która wykona swój eurowizyjny hit Anyone I Want To Be. Swój największy hit wykona również Viki Gabor. Mowa o Superhero, jednak nie jest to jedyna niespodzianka od artystki. W szampański nastrój przed telewizorami wprawią was również panowie z zespołu Zakopower, którzy wykonają swój kultowy już hit Boso. Widzów czeka również zabawa w rytm dyskotekowych hitów. Temperaturę podniesie Thomas Anders z Modern Talking, a także Francesco Napoli. 

Życzenia noworoczne 2021 - wierszyki, krótkie teksty, śmieszne i poważne

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Sylwester TVP 2020 - PIOSENKI, TYTUŁY

Sylwester TVP 2020 to jeden z pomysłów, by spędzić ostatni wieczór w roku w towarzystwie gwiazd. Sylwester z Dwójką 2020/21 to dla milionów widzów przed telewizorami na multimedialnej, plenerowej scenie show, jakie zaprezentują między innymi Cleo, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Gromee, czy zespół Golec uOrkiestra. Co kto zaśpiewa? Tytuły piosenek serwujemy poniżej.

Sylwester TVP 2020 - piosenki, tytuły

  • Cleo - jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek zaśpiewa między innymi megahit Łowcy gwiazd, który w lutym 2020 wybrzmiał na Dominikanie. 
  • Roksana Węgiel - artystka wyśpiewa swój największy hit Anyone I Want To Be, który dał Polsce historyczne zwycięstwo na Eurowizji Junior.
  • Viki Gabor - młoda gwiazda, którą kochają polscy internauci, wykona eurowizyjny hit Superhero. Z tym utworem Polska odniosła drugie z rzędu zwycięstwo na Eurowizji Junior.
  • Gromee - można się spodziewać, że krakowski producent wystąpi w duecie z wokalistką. Ze sceny w Ostródzie wybrzmi hit Worth It.
  • Golec uOrkiestra - imprezowa wersja hitu Ściernisko? Jak najbardziej!
  • Zakopower - z gór na Mazury, a wszystko po to, by wykonać kultowy szlagier zatytułowany Boso.
  • Thomas Anders z Modern Talking - You’re My Heart, You’re My Soul, Cheri Cheri Lady czy Brother Louie, gwiazda lat 80. przygotowała cały magazynek rozgrzewających hitów.
  • Francesco Napoli - ten wokalista przybliży widzom ciepło płynące ze słonecznej Italii. Wykona hit Americano. 
  • Weekend - Radek Liszewski na scenie będzie zapewniać, że Ona tańczy dla mnie.

Oprócz świetnych hitów, widzów czeka wiele muzycznych niespodzianek i gości. O północy zostanie wyemitowany pokaz sztucznych ogni, a wszystko to, by rozpocząć 2021, który będzie szczęśliwy dla wszystkich!

Sonda
W sobotę wieczorem najczęściej....
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze