Nowy Rok

i

Autor: Przemek Swiderski/East News

Życzenia na Nowy Rok 2021 - śmieszne, gify, krótkie, zabawne. Jakie życzenia wysłać?

2020-12-29 15:08

Rok 2020 z pewnością nie należał do najłatwiejszych. Jednak dobiega już do końca, a przed nami zupełnie nowy, 2021 rok, który, miejmy nadzieję, będzie nieco lepszy od poprzedniego. Chociaż teoretycznie zmiana między sylwestrem a Nowym Rokiem to tak naprawdę jedynie zamienienie kartki w kalendarzu, od lat zgodnie z tradycją w tym dniu składamy bliskim osobom noworoczne życzenia.

Życzenia na Nowy Rok 2021 - śmieszne, gify, krótkie, zabawne. Jakie życzenia wysłać rodzinie i znajomym? Tradycja obchodzenia Nowego Roku i zaczynania go od 1 stycznia sięga jeszcze starożytności. Tego dnia starożytni Rzymianie czcili Janusa, jednego z najważniejszych bóstw, który był m.in. bogiem początków. Od jego imienia wywodzi się m.in. w języku angielskim nazwa miesiąca styczeń - January. W Polsce oprócz składania sobie noworocznych życzeń istnieje kilka innych sylwestrowych tradycji, jednak nie są one aż tak popularne. Zwyczaj organizowania hucznych imprez i balów miał 'wypędzić' stary rok i pozostawić miejsce dla nowego roku. Oprócz tego w naszym kraju istnieje powiedzenie 'jaki Nowy Rok, taki cały rok', co oznacza, że to, jak spędzimy 1 stycznia, będzie odzwierciedleniem tego, jaki będzie dla nas nadchodzący rok. Z tego powodu mówi się m.in., ze w Nowy Rok nie powinno się pracować.

Życzenia na Nowy Rok 2021 - śmieszne, gify, krótkie, zabawne. Jakie życzenia wysłać rodzinie i znajomym?

Nie każdy jest zwolennikiem tradycyjnych i poważnych życzeń noworocznych, dlatego poniżej zamieszczamy kilka propozycji śmiesznych, krótkich i luźniejszych życzeń, a także wesołych gifów, które śmiało możecie wysłać znajomym.

Kuligiem chciałam do Was przyjechać,lecz kare konie nie chciały czekać.Porwały sanie, mkną pod gwiazdamia ja zostałam sama z życzeniami.Ale gdy tylko okno otworzycie,w świeżym płateczku życzenia złożę,w gwiazdce co spada tutaj z obłokówbędę Wam życzyć: DOBREGO ROKU!

Szampana piccolo,Brokatu na czoło,Uśmiechu na twarzy,Szampańskiej zabawy,Życzeń serdecznych,Wspomnień najlepszychoraz braku kacakiedy w Nowym Roku pamięć wraca…

Na wszystkie dni Nowego RokuŻyczę Ci wiary w sercu i światła w mroku.Obyś jednym krokiem mijał przeszkody.Byś czuł się silny i wiecznie młody!

Fajerwerki, śnieg, muzyka,już szampana każdy łyka,Stary Rok się w Nowy zmienia,przeto szczęścia śle życzenia.

Szczęśliwego Roku Nowego,szampana chłodnego,sesji zaliczoneji kobiety szalonej!

Niech taneczny, lekki krok, będzie z Tobą cały rok,Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE