Życzenia noworoczne 2022 - gify na noc sylwestrową i Nowy Rok

2021-12-30 16:02
sylwester
Autor: pixabay.com

W sylwestrową noc na całym świecie, wiele ludzi składa sobie życzenia. Niektóre są tradycyjne i krótkie, a inne to śmieszne rymowanki. Ponadto modne w ostatnich latach, stały się również gify. Czego życzyć naszym znajomym i bliskim w Nowy Rok? Poniżej znajdziecie najfajniejsze ruchome obrazki, które mogą pójść w świat i dać radość niejednej osobie!

Życzenia noworoczne 2022 - gify na noc sylwestrową i Nowy Rok. Wielkimi krokami zbliża się koniec 2021 roku. To czas podsumowań, wspomnień i oczywiście dobra zabawa do białego rana. Choć tegoroczny Sylwester będzie inny niż dotychczas, każdy i tak zamierza się świetnie bawić w domowym zaciszu. Nie zapomnijcie podczas małej domówki włączyć imprESKI w Radiu ESKA, która umili Wam ten czas. Do wszystkich osób, których zabraknie obok Was podczas celebrowania Sylwestra i Nowego Roku, możemy wysłać modne życzenia poprzez Facebooka, Instagrama, WhatsAppa lub MMSa. Poniżej podrzucamy Wam najlepsze ruchome gify na Nowy Rok, dzięki którym z pewnością każda osoba się uśmiechnie. Do obrazków możecie dołączyć oczywiście życzenia, które wypływać będą prosto z Waszych serc!

Sonda
Jakie plany na sylwester 2021/2022?

Życzenia noworoczne 2022 - gify

Ruchome obrazki nie przestają być modne już od paru ładnych lat. Kilka gotowych znajdziecie na Messengerze, ale również na WhatsApp. Jesli jednak nie możecie znaleźć tam coś dla siebie, lub chcecie wysłać gifa poprzez wiadomość MMS, najfajniejsze obrazki znajdziecie poniżej. Wystarczy kliknąć w wybranego gifa, a następnie będziemy mogli posłać go dalej w świat. 

Najważniejsze wydarzenia w 2021 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze