Sylwester Polsat 2019 - gdzie, kto wystąpi? Gwiazdy i największe hity roku! [PROGRAM]

2019-12-31 19:47 RW
Sylwester Polsat 2019 - gdzie, kto wystąpi? Gwiazdy i największe hity roku! [PROGRAM]
Autor: Polsat / Sony Music Poland / Universal Music Poland / materiały prasowe Sylwester Polsat 2019 - gdzie, kto wystąpi? Gwiazdy i największe hity roku! [PROGRAM]

Sylwester z Polsatem to największa dyskoteka w Polsce! W ostatni wieczór roku na Stadionie Śląskim pojawią się gwiazdy, których hity są ponadczasowe. Największą imprezę sylwestrową w Polsce uświetnią również artyści, którzy rządzili na listach sprzedaży w 2019 roku. Będzie m.in. Ronnie Ferrari, którego Ona by tak chciała, było jednym z najpopularniejszych hitów roku.

Sylwester Polsat 2019 - gdzie i kto wystąpi? 31 grudnia na Stadionie Śląskim wybuchnie prawdziwy wulkan hitów, a nie ma lepszego przepisu na imprezę sylwestrową! W tę wyjątkową ostatnią noc w roku Polsat gwarantuje doskonałą zabawę w rytm największych dyskotekowych przebojów tego roku. Wśród nich Ona by tak chciała - Ronniego Ferrari oraz Mama ostrzegała zespołu Daj to głośniej. To właśnie one najbardziej rozgrzewały Polaków do tańca w ciągu ostatnich miesięcy. Będą również: DJ Bobo i jego Chihuahua, Layzee Fka Mr President i Coco Jumbo, Maciej Maleńczuk i Ostatnia nocka, Sławomir i Miłość w Zakopanem oraz Michał Szpak ze swoim Color Of Your Life i wiele innych gwiazd. A na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zapraszają: Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice, Marcin Krupa i Telewizja Polsat. Start o godzinie 20.

Na Sylwestra z Polsatem zaprasza Radio ESKA!

Sylwester Polsat 2019 - KTO WYSTĄPI, GWIAZDY

31 grudnia na Stadionie Śląskim będzie naprawdę gorąco. Wiadomo - tam gdzie są Ślązacy - tam musi być wyśmienita zabawa! Na jednym z największych stadionów w Polsce zapanuje magiczna atmosfera. Młodość i świeżość wprowadzą na scenę przedstawiciele młodego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj to głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności. Piosenka Ona by tak chciała - Huberta Kacperskiego zgromadziła w 4 miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon na YouTube. Z kolei hit lata 2019 pt. Mama ostrzegała już w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i zanotował dotąd prawie 84 miliony wyświetleń.

Kto jeszcze da sygnał do dobrej zabawy? Obok niekwestionowanego króla europejskich parkietów DJ-a Bobo i jego Chihuahuy, usłyszymy obecnie najbardziej znanego na świecie czeskiego muzyka Mikolasa Josefa i utwór Acapella. Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. Be My Lover wykona La Bouche a Captain Jack - Captain Jack.

Aż chciałoby się rzec - jak impreza to tylko Sławomir. I rzeczywiście, na Stadionie Śląskim wokalista zaśpiewa kultową już Miłość w Zakopanem, której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na YouTube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Michał Szpak wykona między innymi Color Of Your Life, ale też zaskoczy fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegna odchodzący rok Ostatnią nocką.

Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje najważniejsze utwory w swojej karierze: Za krokiem krok, Łowcy gwiazd i My Słowianie. Będzie się działo za sprawą Piersi i ich tanecznej Bałkanicy, a Ich Troje przypomni A Wszystko To… (Bo Ciebie Kocham). Na sylwestrowej scenie zobaczymy i usłyszymy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką. Każdy z artystów wykona też przeboje spoza swojego repertuaru. Jakie? Tego na razie nie zdradzimy, ale z pewnością warto być z Polsatem tego wieczoru! O dobry nastrój i taneczne hity zadbają również muzycy disco polo. Ślązacy Long&Junior, MiG, After Party, Defis, oraz Miły Pan.

Sylwester Polsat 2019 - KONKURS

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów umiejętności taneczne zaprezentują dwie zwycięskie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Kandydaci muszą nagrać filmik ze swoim tańcem do hitu Ronniego Ferrari - Ona by tak chciała i przesłać go do 20 grudnia na adres konkurs@sylwestrowamocprzebojow.pl. Jury wybierze najlepsze filmiki a widzowie i internauci w głosowaniu na Facebooku zadecydują o tym, kto zatańczy na scenie.

Sylwester Polsat 2019 - SCENA

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 to jeszcze większe niż przed rokiem wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. Na Stadionie Śląskim powstanie ogromna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość – 28. Uzupełni ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych – prawie o 1/3 więcej niż podczas ubiegłorocznego sylwestra. Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Warto dodać, że ciężar sceny to aż 360 ton! Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób.

Najnowsze