Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku! Co kryje przyszłość?

2020-01-01 10:00 AD
Horoskop
Autor: Canva.com

Czytając horoskopy, możemy uchylić rąbka tajemnicy. Szczególnie ważnym tematem dla większości z nas jest oczywiście miłość i praca. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w związku, czy też sami, chcemy wiedzieć, jak potoczy się nasze życie. Czy uda nam się spotkać tę drugą połówkę? A może w końcu staniemy na ślubnym kobiercu? A może dostanę awans? Poznajcie wasze wróżby na rok 2020!

Każdy z nas powoli zaczyna również snuć już pierwsze plany na nadchodzący rok. Myślimy już o urlopach, wyjazdach, świętach i przeprowadzkach. Czasem nasz myśli wędrują jednak również do bardziej niespokojnych rejonów. Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku to coś czekają osoby obawiające się o nadchodzące miesiące. Odpowiada on na pytanie, które czasem boimy się zadać, a bez tej wiedzy czujemy się bezradni. Już teraz sprawdź, co czeka cię w nowym roku!

Koziorożec - Wiosna rozpocznie się od poważnych kłopotów ze zdrowiem bliskiej osoby. Będziesz musiał zdobyć się na wiele poświęcenia.. Warto odpocząć od pracy, a wolne chwile poświęcić na odpoczynek i zbieranie sił przed intensywnym sezonem. Może się również okazać, że to właśnie w tym roku kogoś, kto zostanie w waszym życiu na zawsze. U osób w związkach będzie to nowy przyjaciel, samotni zaś mogą liczyć na dużo bliższe relacje.

Przełomowe wydarzenie: Zmiana pracy
Szczęśliwa liczba: 16

Wodnik - Zbyt długo skupialiśmy się tylko na sobie. Negatywne emocje najlepiej spływają razem z potem. Nie należy długo wahać się w noworocznych postanowieniach i należy szybko wybrać się na siłownię lub zacząć biegać. Ten rok przyniesie ci nowych przyjaciół lecz również wrogów. Poznasz osobę, która zostanie z tobą na kolejne lata. W życiu gościć będą jednak drobne zmartwienia głównie związane z pieniędzmi.

Przełomowe wydarzenie: rozwód znajomej pary
Szczęśliwa liczba: 3

Ryby - Nadchodzący rok może przynieść ci wiele smutku i powodów do zmartwień. Niektóre źle podjęte decyzję, będą miały poważne konsekwencje. Musisz jednak cierpliwie czekać i wierzyć, ze wszystko się poprawi, a wtedy tak właśnie się stanie! Zaufaj sobie i postaw na rozwój własnej osobowości i kariery odkładając miłosne perypetie na dalszy plan.

Przełomowe wydarzenie: Przeprowadzka
Szczęśliwa liczba: 22

Baran - Burza w związku zburzy spokój na początku roku. Musicie jednak przeczekać ciężki okres, a wszystko skończy się dobrze. Samotne Barany powinny skupić się na spełnianiu swoich marzeń. Spontaniczny wyjazd pomoże oczyścić myśli.

Przełomowe wydarzenie: Adopcja zwierzaka
Szczęśliwa liczba: 1

Byk - Czas przerwać lub zakończyć toksyczne relacje i poszukać zupełnie nowych wyzwań i hobby. W pracy warto popracować nad naszymi stosunkami z szefem. Z pewnością spojrzy na nas przychylniej przy następnym przyznawaniu premii. 

Przełomowe wydarzenie: Nowy przyjaciel
Szczęśliwa liczba: 14

Bliźnięta - Nowy rok rozpocznie się dla Ciebie dość niespodziewanie. Styczeń będzie miesiącem prawdziwych zmian w życiu osobistym. Rozpad związku lub kłótnia w rodzinie. To czas, gdy warto skupić się na pracy. Kolejne miesiące przyniosą wielkie niespodzianki. Niektóre z nich mogą okazać się prawdziwą deską ratunku w trudnej chwili!

Przełomowe wydarzenie: Niespodziewana wygrana
Szczęśliwa liczba: 31

Rak - Przeżyjesz kilka miłych chwil w rodzinnym gronie. Sporo wyzwań i pracy czeka cię jednak w domu. Nie wpadaj jednak w panikę! Oparcie znajdziesz w partnerze. Ten rok pozwoli rozwinąć ci się emocjonalnie, a plany na przyszłość zmienią się w twoją rzeczywistość.

Przełomowe wydarzenie: Ślub
Szczęśliwa liczba: 19

Panna - Rok będzie niezwykle trudny zarówno pod względem relacji w związku jak i pracy. Czeka cię wiele wyzwań, będą one jednak pozytywnie wpływać na twój humor i motywować do dalszego działania. W twoim związku powoli zacznie panować prawdziwa harmonia, dzięki czemu łatwiej będzie wam wierzyć we wspólną przyszłość. Lato pełne wyjazdów przyniesie wiele radości.

Przełomowe wydarzenie: Zakup samochodu
Szczęśliwa liczba: 10

Lew - Bądź sobą i pokaż innym czym jest prawdziwe szczęście! Nadeszła pora na podjęcie sercowych decyzji. Czy ten związek ciągle ma sens? Czy warto wzdychać do osoby, która nie zwraca na ciebie uwagi? na twojej drodze pojawi się wyjątkowa szansa. Spróbuj wykorzystać ją

Przełomowe wydarzenie: Nowy związek
Szczęśliwa liczba: 42

Waga -  Nowy rok rozpocznie się spokojnie i nie przyniesie sensacji. Bez wielkich zmian lecz również nie przytrafi się nic złego. Poświęć ten czas na odpoczynek i realizacje swoich marzeń i planów. To czas by przestać odkładać wszystko na później.

Przełomowe wydarzenie: Wakacje życia
Szczęśliwa liczba: 4

Skorpion - Rok rozpoczniesz u boku osoby, która wiele dla ciebie znaczy. W 2020 czeka was dużo pracy nad waszymi relacjami, lecz również przyjemnego odkrywania wspólnych pasji i pogłębiania przyjaźni. Czeka cię również wiele trudnych wojen z dawnymi lekami z których możesz wyjść zwycięsko. Praca i znajomi zapewnią ci dodatkowe wsparcie. Możesz poczuć się bezpiecznie.

Przełomowe wydarzenie: Zamieszkanie z bliską osobą
Szczęśliwa liczba: 6

Strzelec - W pracy wszystko w końcu się ułoży. Szykuje się premia lub awans! Znajdź jednak czas dla znajomych i bliskich. Przyjaciel z dawnych lat zechce odnowić kontakty. Warto dać mu szansę. 

Przełomowe wydarzenie: Podwyżka
Szczęśliwa liczba: 9

Najnowsze