Światełko do Nieba 2021 - w jaki sposób? Jak będzie wyglądać światełko o 20:00?

2021-01-31 18:34
wośp
Autor: Piotr Molecki/East News

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 29! Z tej okazji organizatorzy przygotowali dla nas sporo atrakcji, a jedną z nich będzie oczywiście Światełko do Nieba. Jak będzie wyglądać tradycyjny punkt programu o godzinie 20:00 mimo pandemii? Informacje na ten temat zdradzamy w artykule poniżej.

Światełko do Nieba 2021 - w jaki sposób? Jak będzie wyglądać światełko o 20:00? To ciekawi każdą osobę, która interesuje się tym tematem. Przypomnijmy, że 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy początkowo miał odbyć się w drugą niedzielę stycznia, jednak ze względu na obostrzenia związane z pandemią, jego data uległa zmianie. Oficjalnie charytatywna akcja odbędzie się 31 stycznia tego roku i będzie zbierać fundusze, aby wesprzeć dziecięce oddziały laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Brak hucznych koncertów, brak głośnego celebrowania zbiórki na powietrzu, a także brak innych atrakcji, mogła zasmucić wiele osób. Organizatorzy o wszystkim jednak pomyśleli i zadbali o to, by każdy tego dnia znalazł coś dla siebie. Odbywać się będą koncerty online, a nawet wirtualny bieg!

Tradycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jest także Światełko do Nieba. Jaką będzie miało formę w obliczu pandemii koronawirusa? Na co warto się przygotować?

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd

Światełko do Nieba 2021 - jak będzie wyglądać?

Jak będzie wyglądać tegoroczne Światełko do Nieba? Na oficjalnej stronie WOŚP, został umieszczony komentarz na ten temat. Oto jego treść:

Fundacja WOŚP bezpośrednio organizuje jedno tylko wydarzenie - koncert główny, który odbędzie się na Placu Bankowym w Warszawie. Również w tym roku "Światełko do Nieba" nie będzie miało formy tradycyjnego pokazu sztucznych ogni - tym razem mamy dla Was wyjątkową niespodziankę! Bądźcie z nami podczas transmisji 29. Finału i wyczekujcie niespodzianki w niedziele w okolicach godz. 20:00.

Musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać Światełka do Nieba już 31 stycznia od godziny 20:00. Z pewnością na naszych buziach pojawi się szczera radość i ogromne zaskoczenie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze