WOŚP 2021 - sklep, kiedy, koncerty, bieg, sms, cel

2021-01-31 8:27
wośp 2021
Autor: Piotr Molecki/East News

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. I choć w tym roku wydarzenie odbędzie się na nieco innych zasadach, to wszyscy chętni będą mogli wspomóc fundację na różny sposób. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat Orkiestry. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!

WOŚP 2021 - sklep, kiedy, koncerty, bieg, sms, cel. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w jednym miejscu, właśnie w tym artykule. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz dwudziesty dziewiąty. Początkowo Finał miał odbyć się w drugą niedzielę stycznia, jednak ze względu na Narodową Kwarantannę i ograniczenia związane z pandemią, organizatorzy przenieśli wszystko na niedzielę 31 stycznia. W tym roku Orkiestra gra dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Z zebranych funduszy zostaną zakupione sprzęty medyczne, które następnie zostaną umieszczone w wybranych szpitalach na oddziałach dziecięcych. Hasło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2021 roku brzmi Finał z głową.

Co jeszcze musicie wiedzieć na temat tegorocznego finału? Zerknijcie poniżej. W jednym miejscu zebraliśmy dla was wszystkie ważne informacje na ten temat. Pomaganie jest fajne!

WOŚP 2021 - sklep

Sklep to jeden ze sposobów na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego oficjalna nazwa to SiemaShop. W ofercie znajdziemy wiele gadżetów związanych z wydarzeniem, począwszy od skarpetek, przez puzzle, koszulki, poduszki i zapalniczki. Możliwe jest także zakupienie płyt od artystów, którzy wspierają fundację i wystąpili na Pol'and'Rock Festival.

WOŚP 2021 - koncerty

Podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się również sporo koncertów online. Dokładną rozpiskę znajdziecie TUTAJ. To niesamowita okazja, aby nie tylko wrzucić symboliczną złotówkę do wirtualnej puszki, ale również pobawić się w rytm znanych gwiazd polskiej sceny.

WOŚP 2021 - bieg

Wirtualny bieg WOŚP jest jedną z wielu atrakcji i form niesienia pomocy. Tym razem sportowa akcja będzie miała miejsce w sieci. 15. Bieg Policz się z cukrzycą, odbędzie się w formie wirtualnej, dlatego każdy z osobna będzie mógł sam zadecydować o miejscu i trasie swojej przebieżki. Oficjalny start wirtualnego biegu WOŚP 2021 rozpoczyna się 31 stycznia po godzinie 12:35. Więcej szczegółów na ten temat, znajdziecie na tej stronie internetowej.

WOŚP 2021 - sms

Pomóc możemy również wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75 565. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN z VAT).

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze