Supernów Księżyca w Skorpionie 2021 - kiedy jest i jak może wpłynąć na człowieka?

2021-10-27 13:39
nów księżyca
Autor: pixabay.com

Czym jest Supernów Księżyca i jaki może mieć wpływ na człowieka? Już niebawem będziemy świadkami kulminacyjnego momentu. Na to zjawisko należy się przygotować, ponieważ będzie nie tylko ciekawym doświadczeniem dla oka, ale także i ducha. Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie poniżej.

Supernów Księżyca w Skorpionie 2021 - kiedy jest i jak może wpłynąć na człowieka? Co to znaczy? Ten kto natknął się na to sformułowanie, z pewnością chciałby dowiedzieć się co znaczy i o co w nim chodzi. Nów to w astronomii jedna z faz Księżyca, w której planeta ta znajduje się między Słońce, a Ziemią. Co ciekawe, w tej pozycji cała strona Księżyca widoczna z naszej planety jest w cieniu, wobec czego Księżyca nie da się podziwiać gołym okiem. Warto również wiedzieć, że przeciwną fazą do nowiu jest Pełnia Księżyca, w której oświetlony jest cały obszar Księżyca i jest on wtedy zwrócony ku Ziemi. Co ciekawe najbliższa Pełnia Księżyca będzie miała miejsce 19 listopada, natomiast zanim do tego dojdzie czeka nas Supernów Księżyca w Skorpionie. Co to znaczy? Jak zjawisko to może wpłynąć na człowieka?

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Supernów Księżyca w Skorpionie 2021 - DATA

Supernów Księżyca w Skorpionie będzie miało miejsce dokładnie w czwartek 4 listopada 2021 roku. Co ciekawe, pod jego wpływem każda osoba może doświadczyć czegoś, co całkowicie odmieni ich życie. Być może będzie to nowy etap w karierze zawodowej, nowa miłość lub zerwanie toksycznej znajomości? Księżyc tego dnia pozwoli stać się każdemu lepszą wersją siebie, a także w pełni oddać się zadumie. To dobry moment na podjęcie ważnych decyzji, ponieważ wisząca aura w powietrzu będzie niosła za sobą dużo pozytywnych wibracji. Jak to w ogóle możliwe? Otóż okazuje się, że w astrologii Supernów zarówno jak i Superpełnia oznacza, że Księżyc działa na społeczeństwo z potężną siłą. Dlaczego Supernów Księżyca w Skorpionie? To akurat jest proste. Osobom urodzonym między 23 października, a 22 listopada przypisany jest właśnie ten znak zodiaku. To on w tym czasie i jeszcze podczas Supernowiu inspiruje to metamorfozy - nie tylko wewnętrznej, ale także wewnętrznej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze