Sun Festival 2023 z wielką, klubową niespodzianką dla uczestników imprezy!

i

Autor: MDT Production Sun Festival 2023 z wielką, klubową niespodzianką dla uczestników imprezy!

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Sun Festival 2023 z wielką, klubową niespodzianką dla uczestników imprezy!

2023-06-18 9:21

Sun Festival nie przestaje zaskakiwać kolejnymi ogłoszeniami i atrakcjami. Tym razem organizatorzy zdradzili, że festiwalowicze będą mieli okazję bawić się na specjalnie przygotowanej scenie klubowej, na której zagrają najgorętsi DJe w Polsce, a wszystko odbędzie się pod ścisłym kuratorium znanego z najlepszych imprez w kraju brandu SO HARD.

SO HARD to marka, odpowiadająca za najpopularniejszy rapowy cykl imprezowy w kraju, który gości regularnie w największych polskich miastach. W ciągu 5 lat działalności zorganizowali ponad 160 eventów, na których łącznie bawiły się setki tysięcy uczestników. Teraz ich scenę zobaczymy na w specjalnym wydaniu w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu. Na wydarzeniach spod szyldu SO HARD występowali najpopularniejsi przedstawiciele rodzimej sceny, jak i zagraniczni artyści. Przez lata działalności marka wyznacznikiem trendów i jakości na polskiej scenie eventowej, a slogan „Idę na SO HARD” wpisał się na stałe do słownika młodych ludzi.

Sun Festival 2023 - kto wystąpi 28, 29 i 30 lipca? Gwiazdy, artyści, raperzy [LINE-UP]

Mr. Polska na FEST Festival

So Hard - kto wystąpi?

Nie inaczej będzie 28-30 lipca na Sun Festivalu! Specjalnie przygotowana, dedykowana scena rozgrzeje publiczność od otwarcia do zamknięcia bram festiwalu i będzie idealnym uzupełnieniem zabawy przed koncertami, w ich trakcie, a także po zakończeniu występów na Red Stage i Black Stage.

Sunrise Festival 2023 - LINE UP, ARTYŚCI, DATA. Kto i kiedy gra na Sunrise 2023?

Na scenie klubowej usłyszycie sety najlepszych DJów w kraju i… występy na żywo gości specjalnych, którzy zostaną ogłoszeni niebawem.
Na SO HARD CLUB STAGE zagrają DJe, których znacie z występów w klubach w całej Polsce - np. ZUZA OK, BORUCCI, TYCJANA, NIKO P czy IGOR M, jak i DJe koncertowi Waszych ulubionych raperów - BLAKI (OKI), PABLO ALBINO (YOUNG IGI), MATTZ FRESH (ŻABSON), MIKI PUBLIC ENEMY (KIZO) czy BADEY (KUBAN). Wcześniej dowiedzieliśmy się również, że w czasie festiwalu po raz pierwszy odbędą się zawody twerkingowe Twerk Queen Of The Sun, w których na najlepsze tancerki czekają atrakcyjne nagrody.

Sun Festival 2023 - DATA, BILETY

Tegoroczna, druga edycja Sun Festival pełna będzie unikalnych muzycznych wydarzeń. Na żywo zobaczymy m.in. jubileuszowy koncert Sokół feat. Pono, jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jeden z dwóch koncertów Sobla, jedyny taki występ tego lata w wykonaniu 2115 i wiele innych. Do line-upu dołączyli też m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Kuban, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse oraz Żabson.

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są tutaj. Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP, a także warianty z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.