Sun Festival 2023: Sokół i Pono świętują jubileusz! Kiedy i na jakiej scenie wystąpią?

i

Autor: Sun Festival / CANVA Sun Festival 2023: Sokół i Pono świętują jubileusz! Kiedy i na jakiej scenie wystąpią?

KONCERTY

Sun Festival 2023: Sokół i Pono świętują jubileusz! Kiedy i na jakiej scenie wystąpią?

2023-05-17 15:05

"W Aucie", "Uderz w puchara", czy "Poczekalnia dusz" to tylko kilka z kawałków, które znalazły się na legendarnych albumach Sokół feat. Pono. Już w ostatni weekend lipca, z okazji 15-lecia wydania swoich wspólnych projektów "Teraz pieniądz w cenie" i "Ty przecież wiesz co", raperzy zagrają na największej hip-hopowej scenie w Polsce w Kołobrzegu i zabiorą fanów w wielką podróż w czasie.

TPWC to litery, które są owiane legendą wśród fanów polskiego rapu. Skład założony przez Sokoła i Pono, który stanowił podwaliny Zip Składu powstał w 1996 roku, ale dopiero w roku 2007 usłyszeliśmy pełny album w składzie Sokół feat. Pono. To właśnie wtedy ukazał się „Teraz pieniądz w cenie”, a wraz z nim królujący na muzycznych listach i imprezach singiel „W Aucie”, który pozwolił raperom zdobyć uznanie fanów muzyki sięgające daleko poza ramy hip-hopu.

Sun Festival 2023 - podróż w czasie

Teraz po 15 latach od wydania legendarnych, platynowych albumów artyści ponownie wyjdą razem na scenę, by zagrać dosłownie kilka ekskluzywnych koncertów. Tak spektakularnego powrotu nie mogło zabraknąć na największej scenie tego lata w Kołobrzegu. Po zeszłorocznym solowym występie Sokoła na Sun Festival, w tym roku organizatorzy postanowili pójść o krok dalej i na spektakularnej, wypełnionej światowej klasy techniką scenie zafundować fanom przekrój największych hitów z płyty Sokół feat. Pono. Single z obchodzącego jubileusz albumu to oczywiście nie wszystko! W czasie występu usłyszymy też przeboje z innych projektów, a tych obaj raperzy mają mnóstwo.

Sun Festival 2023 - kto wystąpi 28, 29 i 30 lipca? Gwiazdy, artyści, raperzy [LINE-UP]

W Aucie! Mnie? EHE! | Dokończ Piosenkę 17 #Sokół

Sokół i Pono - Sun Festival 2023: kiedy występ?

Jubileuszowy koncert Sokół feat. Pono to kolejne z wielkich wydarzeń, które zobaczymy na żywo już w ostatni weekend lipca w Kołobrzegu. Występ artystów już 29 lipca 2023 na Red Stage! Wcześniej organizatorzy Sun Festival ogłosili m.in. jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jeden z dwóch koncertów Sobla, jedyny taki występ tego lata w wykonaniu 2115 i wiele innych. Do line-upu dołączyli m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse i Żabson.

Sunrise Festival 2023 - LINE UP, ARTYŚCI, DATA. Kto i kiedy gra na Sunrise 2023?