bal

i

Autor: pexels/cottonbro Andrzejki 2022 w Krakowie. Zebraliśmy najciekawsze oferty

Studniówka 2023 - kiedy szkoły organizują bale maturalne?

2023-01-15 11:40

Studniówka to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla przyszłych maturzystów, ale również dla pedagogów i rodziców. Bal maturalny, to nic innego, jak uroczyste odliczanie do egzaminu dojrzałości, ale i świetna zabawa do białego rana. Kiedy są studniówki 2023? Sprawdziliśmy!

Sezon studniówek 2023 to czas, w którym przyszło maturzyści, oprócz nauki do egzaminów dojrzałości, przygotowują się do uroczystego balu i świętowania. To szczególne wydarzenie przypomina im, że do matury zostało już tylko 100 dni i już niedługo będzie trzeba pożegnać się ze szkolnymi murami. Studniówka kojarzy się również z pięknymi sukniami, garniturami i zabawa do białego rana. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, kiedy są studniówki 2023. Zgodnie z tradycją, przyszli maturzyści zatańczą poloneza i przygotują specjalne przedstawienie dla pedagogów. Bale maturalne przeważnie odbywają się w salach, które są specjalnie przygotowane na tę okazję. Jednak są placówki, które decydują się na organizację tego uroczystego wydarzenia na terenie szkoły.

Nie zdali matury z matematyki. Będą musieli mierzyć się też z ustnym polskim!

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Studniówki 2023 - kiedy?

Data studniówek 2023 zależna jest przede wszystkim od dyrekcji szkoły, samorządu i komitetu organizacyjnego. Co roku odbywają się one w soboty i piątki przez cały styczeń, a nawet w lutym. Pierwsze szkoły podają już daty bali maturalnych, na których będą mogli bawić się uczniowie i nauczyciele. Warto śledzić stronę swojej szkoły oraz dowiedzieć się, kto w tym roku organizuje to ważne wydarzenie waszej w szkole, by móc poznać więcej szczegółów.

Matura 2023 - deklaracje maturalne. Gdzie, jak i do kiedy złożyć?

Sonda
Studniówka 2023 - wybierasz się?