Studia 2021 zdalnie czy stacjonarnie? Jaki będzie rok akademicki?

2021-09-17 9:58
Studia
Autor: Materiały prasowe

Już niedługo rozpocznie się rok akademicki 2021/2022. Studenci zastanawiają się jak będzie wyglądał? Czy wrócą na uczelnie czy przed ekrany komputerów? Jakie są decyzje Ministerstwa Edukacji i Nauki w obliczu zagrożenia kolejną falą koronawirusa? Podajemy najważniejsze informacje.

Studia 2021 zdalnie czy stacjonarnie? To tej informacji najczęściej szukają studenci, którzy już 1 października powrócą do nauki. Ubiegły rok akademicki upłynął głównie pod hasłem nauki zdalnej. Wiele studentek i studentów nie było z tego faktu zadowolonych. Jak zajęcia będą wyglądały teraz? Mamy dobrą wiadomość dla zwolenników tradycyjnej formy nauczania - ten rok ma być inny niż poprzedni. Jak na razie planowany jest powrót w mury uczelni.

Atak ZIMY w Polsce wrzesień 2021 nieunikniony. To będzie bomba arktycznego chłodu!

Paulina Sykut–Jeżyna zachwyciła jako Kora! Ten wykon powala na kolana

Studia 2021 – decyzja ministerstwa

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek 15.08.2021 roku uchylił rozporządzenie dotyczące zdalnego nauczania. Oznacza to, że studenci znów zobaczą się na kampusach.

Studia 2021 – decyzje uczelni

Choć zakładany jest powrót do stacjonarnej formy nauki, uczelnie już teraz zapowiedziały, że niektóre zajęcia w większych grupach będą odbywały się w trybie zdalnym. Więcej informacji dotyczących konkretnych placówek należy szukać na ich stronach internetowych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze