Studia 2021 - tych kierunków kiedyś nie było, a teraz są najpopularniejsze

studia 2020
Autor: Pixabay.com

Kierunki studiów zmieniły się diametralnie na przestrzeni lat. Jako, że już wkrótce tegoroczni maturzyści będą zastanawiać się nad wyborem ten jedynej wymarzonej uczelni postanowiliśmy sprawdzić, jak bardzo zmienił się nasz system edukacji na przestrzeni lar. Poznajcie już teraz kierunki studiów, których kiedyś nie było, a dzisiaj są najpopularniejsze!

Studia to jeden z lepszych i bardziej wartościowych momentów naszego życia. Wiele osób bez żadnego zastanowienia mówi otwarcie, że czasy studiów, to najfajniejsze czasy ich młodości. Jako, że matura 2021 zbliża się wielkimi krokami, wszyscy absolwenci staną przed ważnym życiowym wyborem, co dalej. Kontynuować edukację na wyższym poziomie, a może zrobić sobie przerwę od nauki? Niezależnie od wyboru system edukacji w naszym kraju z perspektywy lat zmienił się o 180 stopniu. Obecnie rynek naukowy dysponuje takimi kierunkami, o których wcześniej nikt nawet przez ułamek sekundy by nie pomyślał, a co dopiero zdecydował się na jego studiowanie.

Świat idzie do przodu, a nauka razem z nim, choć mimo nowych technologii i rozwoju nadal funkcjonują zawody, które były, są i będą potrzebne zawsze! My jednak nie o tym! Postanowiliśmy skupić się na tak zwanych zawodach przyszłości, kierunkach na studiach, których kiedyś w ogóle nie było w ofercie, a dzisiaj są one niezwykle popularne. Zobaczcie już teraz, jak bardzo ewoluował  świat pod tym względem. Najpopularniejsze kierunki studiów obecnie, które kiedyś w ogóle nie istniały to? Lista takich widnieje poniżej! 

Studia 2021 - kierunki, które dziś są popularne, a dawnej nie istniały 

Te kierunki studiów są w dzisiejszych czasach bardzo popularne, a kiedyś nikt by o nich nie pomyślał to: 

  • Digital Marketing
  • Youtuberologia
  • Komunikacja multimedialna, twórcy internetowi, YouTube i wideo w sieci
  • Dziennikarstwo internetowe
  • Vlogowanie, YouTube
  • Programowanie i administrowanie platformami Apple
Ten wywiad przejdzie do historii. Dziennikarz nie wytrzymał i wyszedł ze studia. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Najnowsze