Studia 2021 - po tych kierunkach zarobisz najwięcej!

2021-05-08 9:42
Pieniądze
Autor: _Alicja_/Pixabay/cc0 - pieniądze2

Matura 2021 rozpoczęła się na dobre! Za uczniami już wiele egzaminów maturalnych, które co roku znajdują się w ścisłej podstawie. Czas najwyższy zastanowić się, nad wyborem dalszej ścieżki edukacji. Jakie studia są najwyżej opłacane w naszym kraju? Lista kierunków, które mogą zagwarantować wysokie wynagrodzenie widnieje poniżej!

Studia 2021 - najlepiej opłacane kierunki w naszym kraju to? Matura 2021 powoli dobiega końca, co oznacza, że to najwyższy czas, aby zdecydować się na dalszą ścieżkę swojej kariery. Absolwenci szkół średnich staną przed trudnym wyborem, ponieważ w naszym kraju jest naprawdę szeroki wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o studia wyższe i rozwijające się na nich kierunki. Wielkim posunięciem do przodu jest chociażby powstały jakiś czas temu kierunek groznastwo, który za jakiś czas może okazać się idealny dla uczniów uczących się w liceum o profilu vlogerskim. Mimo popularności danego kierunku, warto także spojrzeć na zagwarantowaną po nim pracę.

Jakie studia w Polsce mogą zagwarantować nam wysokie wynagrodzenie? Jako, że rekrutacja na uczelnie wyższe rozpocznie się lada dzień, postanowiliśmy poniżej stworzyć dla was listę najbardziej i najlepiej opłacanych kierunków studiów. Jeśli po edukacji marzy ci się wysokie wynagrodzenie, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca.

Studia 2021 - po tych kierunkach zarobisz najwięcej 

Najczęściej wybieranymi kierunkami po maturze są: psychologia, prawo, medycyna, informatyka, ekonomia, zarządzanie, a także finanse i rachunkowość. Z kolei najlepiej płatne zawody w Polsce to:

  • Architekt projektant systemów IT
  • Programista Java
  • Kontroler finansowy
  • Key account manager
  • IT project manager 
ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze