Studia 2021 - po tych kierunkach zarobisz najwięcej!

Pieniądze
Autor: _Alicja_/Pixabay/cc0 - pieniądze2

Matura 2021 rozpoczęła się na dobre! Za uczniami już wiele egzaminów maturalnych, które co roku znajdują się w ścisłej podstawie. Czas najwyższy zastanowić się, nad wyborem dalszej ścieżki edukacji. Jakie studia są najwyżej opłacane w naszym kraju? Lista kierunków, które mogą zagwarantować wysokie wynagrodzenie widnieje poniżej!

Studia 2021 - najlepiej opłacane kierunki w naszym kraju to? Matura 2021 powoli dobiega końca, co oznacza, że to najwyższy czas, aby zdecydować się na dalszą ścieżkę swojej kariery. Absolwenci szkół średnich staną przed trudnym wyborem, ponieważ w naszym kraju jest naprawdę szeroki wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o studia wyższe i rozwijające się na nich kierunki. Wielkim posunięciem do przodu jest chociażby powstały jakiś czas temu kierunek groznastwo, który za jakiś czas może okazać się idealny dla uczniów uczących się w liceum o profilu vlogerskim. Mimo popularności danego kierunku, warto także spojrzeć na zagwarantowaną po nim pracę.

Jakie studia w Polsce mogą zagwarantować nam wysokie wynagrodzenie? Jako, że rekrutacja na uczelnie wyższe rozpocznie się lada dzień, postanowiliśmy poniżej stworzyć dla was listę najbardziej i najlepiej opłacanych kierunków studiów. Jeśli po edukacji marzy ci się wysokie wynagrodzenie, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca.

Studia 2021 - po tych kierunkach zarobisz najwięcej 

Najczęściej wybieranymi kierunkami po maturze są: psychologia, prawo, medycyna, informatyka, ekonomia, zarządzanie, a także finanse i rachunkowość. Z kolei najlepiej płatne zawody w Polsce to:

  • Architekt projektant systemów IT
  • Programista Java
  • Kontroler finansowy
  • Key account manager
  • IT project manager 
ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Najnowsze