Sprzedaż biletów na koncerty Taylor Swift wstrzymana. Artystka jest oburzona

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Sprzedaż biletów na koncerty Taylor Swift wstrzymana. Artystka jest oburzona

2022-11-21 10:54

Działania Taylor Swift obijają się szerokim echem nie tylko wśród jej fanów, rozgłos ma znacznie większy zasięg. Promocja jej najnowszej płyty również dotarła do naprawdę wielu środowisk, nic dziwnego, że na trasę koncertową jest tak wielu chętnych. Doprowadziło to do zawieszenia sprzedaży biletów. Cała sytuacja mocno oburzyła samą artystkę.

Najnowsza płyta Taylor Swift zrobiła ogromną furorę na całym świecie, temu nie da się zaprzeczyć. Po jej poprzednich dziełach fani nie mogli liczyć na trasę koncertową, przez co tak wielu z nich ma nadzieję, że uda im się załapać na występy, które gwiazda ma zaplanowane w 2023 roku. Niestety okazało się, że ich ilość znacznie ograniczają areny, na których będzie występować, według Ticketmaster, aby spełnić oczekiwania wszystkich chętnych, musiałaby zagrać aż 900 koncertów na stadionach w ciągu następnych 2,5 lat. Artystka nie była zadowolona z przebiegu całej sytuacji, co gorzko skomentowała na swoim Instagramie.

Globalna awaria Spotify. Wszystko przez… Taylor Swift!

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Sprzedaż biletów na koncert Taylor Swift wstrzymana

Biletami na koncert amerykańskiej wokalistki zainteresowały się miliony. Warto dodać, że chodzi jedynie o Stany Zjednoczone, gdyż koncerty poza nimi wciąż nie zostały ogłoszone. Jest to niezwykły wynik, w końcu do tej pory ruszyła jedynie przedsprzedaż. Serwis, z którym Swift podjęła współpracę postanowił wstrzymać publiczną sprzedaż biletów. W swoim oświadczeniu oznajmili, iż ich serwery nie podołały przy pierwszej puli, przez co następna jest jak na razie zawieszona. Przy tym wszystkim ujawnili, iż niektórzy korzystali z botów, które automatycznie zamawiały wejściówki na koncerty, co tylko pogorszyło całą sprawę.

Taylor Swift usunęła fragment nowego teledysku. Spotkał się z mocną krytyką!

Taylor Swift oburzona wstrzymaniem sprzedaży

Nie da się ukryć, że Taylor Swift nie była zadowolona ze wstrzymania sprzedaży. W swoim oświadczeniu stwierdziła, że została zapewniona przez Ticketmaster o tym, iż w razie wypadków będą w stanie rozwiązać sytuację. Przyznała, że to naprawdę niesamowite, że 2.4 mln osób dostało bilety, jednak wkurza ją fakt, że czują się, jakby musieli przejść przez wielokrotny atak niedźwiedzia w tym celu. Dodała, że ma nadzieję, iż osoby, którym nie udało się zakupić wejściówek, kiedyś będą miały szansę razem z nią zaśpiewać jej piosenki.

Sonda
Chcesz wybrać się na koncert Taylor Swift?

Płyta Taylor Swift pobiła rekordy

Płyta Taylor Swift była jedną z najgłośniejszych premier roku 2022. Pobiła ona niesamowitą ilość rekordów. Zmonopolizowała 10 pierwszych miejsc na liście Hot 100, prowadzonej przez Billboard! Udało jej się to jako pierwszej artystce w historii! Jest to ogromne osiągnięcie i nie jedyne, które zdobyła dzięki płycie Midnights. Europejskim fanom pozostaje teraz czekanie, aż artystka ogłosi swoje koncerty na tym kontynencie, być może na liście znajdzie się i któreś z polskich miasta!

Oświadczenie Taylor Swift

i

Autor: Screen z Instagrama: taylorswift Oświadczenie Taylor Swift