Śpiewała największe hity, teraz walczyła o koronę miss. Sandra Naum lśniła na scenie!

Śpiewała największe hity, teraz walczyła o koronę miss. Sandra Naum lśniła na scenie!
Autor: Igor Drozdowski // screen z filmu na YouTube: Sandra Naum Śpiewała największe hity, teraz walczyła o koronę miss. Sandra Naum lśniła na scenie!

Sandra Naum walczyła o koronę i tytuł najpiękniejszej Polki, w czasie Miss Polski 2020. Wokalistka, która nagrała covery wielkich hitów i wrzuciła je do sieci ostatecznie osiągnęła życiowy sukces.

Sandra Naum to nasze muzyczne odkrycie sprzed lat, jeśli chodzi o covery popularnych utworów. Młoda wokalistka śpiewała między innymi hit Senorita po polsku, lOVEczy piosenkę Radiówka od Ronnie Ferrari. Jak się okazuje to świetna wokalistka, ale również modelka, co udowodniła podczas wyborów Miss Małopolski. W lokalnym etapie zajęła trzecie miejsce, jednak to co najlepsze dopiero przyszło. Sandra Naum wzięła udział w wyborach Miss Polski 2020 i ostatecznie została czwartą wicemiss naszego kraju. 

Sandra Naum - kim jest?

Sandra Naum urodziła się 5 listopada 1998 roku, co oznacza, że w 2021 obchodzić będzie 23. urodziny. Mierzy 172 centymetry wzrostu i pochodzi z Łączy w gminie Rudziniec. Na co dzień studiuje w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. 

Olivia Addams czaruje głosem. Zaśpiewała hit Dumb, cover Lose Control i nie tylko!

Sandra Naum - wicemiss Polski

Sandra Naum została czwartą wicemiss Polski, podczas 31. Konkursu Piękności. Z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i zobaczymy ją na scenie w walce o koronę. Być może już za rok, podczas 32. odsłony wydarzenia, wykona któryś z wielkich hitów hitów? Sandra na polskim YouTube zadebiutowała w 2015, kiedy to wykonała cover hitu Music Speaks od Alex & Co. Śpiewała również megahit Never Forget You od Zary Larsson, czy Love Yourself po polsku. Na największy sukces musiała poczekać do lipca 2019. Wtedy, w malownicznych okolicznościach, nagrała polską wersję utworu Seniorita od Camili Cabello i Shawna Mendesa, a ta do tej pory zebrała ponad 480 tysięcy wyświetleń.

Najnowsze