Hit Viki Gabor w zupełnie innej wersji. Cover piosenki Afera zachwycił samą wokalistkę

Rafał Kozik
Autor: YouTube/RaV Kozik

W sieci bez problemu można znaleźć covery hitów Viki Gabor. Nie każdy jednak spotyka się z aprobatą samej wokalistki. Za pośrednictwem mediów społecznościowych młoda gwiazda poleciła swoim fanom akustyczną wersję singla Afera, którą zamieścił na YouTubie Rafał Kozik. Posłuchajcie wykonania, które zachwyciło samą piosenkarkę.

Piosenka Afera Viki Gabor to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych numerów, które znalazły się na jej debiutanckiej płycie Getaway (Into My Imagination). Kawałek doczekał się dwóch wersji - zarówno po polsku, jak i po angielsku oraz został wybrany jako ostatni singiel promujący wydawnictwo trzynastoletniej artystki. Niedawno fani Viki mogli go usłyszeć na żywo, oglądając transmisję gali Miss Polski Nastolatek 2020. Gabor była bowiem jedną z gwiazd, które zaprezentowały się tego dnia na scenie.

Utwór Afera doczekał się też wielu coverów. Jeden z nich szczególnie przykuł uwagę oryginalnej wykonawczyni. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Viki Gabor udostępniła relację fanki, która poleciła jej zapoznanie się z interpretacją działającego na YouTubie Rafała Kozika. Gwiazda nie omieszkała skomentować coveru w typowy dla siebie sposób. 

- ale to jest sztosss, what 🤭 🔥 🔥 - napisała, oznaczając twórcę coveru.

Viki Gabor śpiewa ESKOWE hity i premierowo piosenkę Afera! [ESKA HIT CHALLENGE]

Vki Gabor - cover hitu Afera

Rafał Kozik to twórca internetowy, który zamieszcza na swoim kanale covery znanych hitów. Pierwszy z nich pochodzi jeszcze z 2015 roku. W ostatnim czasie doceniony przez Viki Gabor wokalista uaktywnił się i częściej zamieszcza nowe materiały. Dzięki rekomendacji gwiazdy liczba jego subskrybentów zwiększyła się, tak samo jak liczba odsłon pod wideo. Zobaczcie sami jak singiel Afera brzmi w zupełnie innej, akustycznej wersji.

Najnowsze