Senorita po polsku brzmi lepiej niż w oryginale?! Piosenka Shawna Mendesa w HITOWEJ wersji

2019-08-07 14:49 RW
Senorita po polsku brzmi lepiej niż w oryginale?! Piosenka Shawna Mendesa w HITOWEJ wersji
Autor: screen z filmu na YouTube: Señorita - Camila Cabello&Shawn Mendes PO POLSKU |POLSKA WERSJA| by Sandra Naum (fot. YouTube.com/Sandra Naum) Senorita po polsku brzmi lepiej niż w oryginale?! Piosenka Shawna Mendesa w HITOWEJ wersji

Senorita to jeden z największych hitów lata 2019! Gorący kawałek, za który odpowiada Shawn Mendes i Camila Cabello doczekał się kilkunastu coverów i kilku parodii. Polscy miłośnicy tego utworu postanowili zaśpiewać go w naszym języku. Jak brzmi Senorita po polsku? Przekonajcie się sami słuchając na ESKA.pl

Senorita po polsku brzmi lepiej niż w wersja oryginalna? Takiego zdania jest wielu internautów, którzy odpalili nagranie wideo, za które odpowiada jedna z Youtuberek. Młoda dziewczyna postanowiła pokazać wszystkim, o czym jest jeden z największych hitów tego lata i roku. Co prawda tłumaczenie tekstu nie jest w stu procentach zgodne z oryginałem, to trzeba przyznać, że polska wersja Senorita robi wrażenie! 

Senorita po polsku - nowa wersja

Senorita po polsku śpiewała już Kasia Staszewska, która ze swoim wideo przekroczyła liczbę 230 tysięcy wyświetleń. Ten sam utwór w naszym języku wykonała niejaka Sandra Naum, której wersja cieszy się rosnącą popularnością. Polska wersja hitu Shawna Mendesa i Camili Cabello według niektórych jest lepsza niż oryginalna. Youtuberka w refrenie śpiewa:

Uwielebiam kiedy mówisz Senorita
Udaje wciąż, że nie chcę cię do życia
Lecz każdy dotyk twój lalala,
To prawda lalala
Uciekać muszę, zatrzymaj proszę mnie

Co dzieje się, jeśli chodzi o zwrotki? Przekonajcie się odpalając Senorita po polsku!

Shawn Mendes wciąż rozdaje karty! Obydwa single Shawna Mendesa: Senorita oraz If I Can’t Have You uplasowały się w TOP 10 listy przebojów magazynu Billboard. Señorita wciąż pozostałe numerem 1 Spotify Global Chart – to już trwa 45 dni z rzędu. Całkiem niedawno ukazała się w serwisach cyfrowych rozszerzona wersja trzeciego albumu Shawna Mendesa.

Najnowsze