Śpiewający pies z Mam Talent. Jest lepszy niż większość ludzi!

2018-07-16 12:32
Śpiewający pies z Mam Talent. Jest lepszy niż większośc ludzi!
Autor: YouTube/ America's Got Talent

Czy psy potrafią śpiewać? Okazuje się, że tak! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl! 

Ten pies rozkochał w sobie publikę i jury słynnego show Mam Talent. To nie pierwszy raz, gdy właściciele przyprowadzają na scenę swoje czworonogi, by udowodnić, że są wyjątkowo utalentowane. Mogliśmy podziwiać już skaczącego kucyka, a nawet świnię, której udało się głównie zanieczyścić scenę. Tym razem oczy całego świata zwróciły się w kierunku... śpiewającego psa! Chociaż brzmi to zabawnie i raczej podejrzanie, okazuje się, że ten zwierzak naprawdę zna się na muzyce!

Śpiewający pies - co wykonał?

Trzyletni pies Oskar pojawił się na scenie amerykańskiej edycji Mam Talent w towarzystwie swojej pani. Właścicielka zwierzaka twierdziła, że pies śpiewa, gdy ona gra na pianinie. Okazało się się, że zwierzak faktycznie wie w których momentach dołączyć do grającej, a nawet... trafia w tonację! W głosie zwierzaka usłyszymy również piękne vibrato! Oskar trenuje śpiew ze swoją panią od roku.

Mem - definicja. Co oznacza nazwa?

Śpiewający pies - jak to możliwe?

Psy posiadają dużo bardziej wyostrzone zmysły niż ludzie. Wiele ras szybko się uczy. Inteligencję psa można porównać do poziomu dwuletniego dziecka. Skoro z łatwością przychodzi im wykonanie tak prostych sztuczek jak 'podaj łapę' czy 'turlaj się', nie ma nic dziwnego w tym, że i chętnie oddają głos. Nizewykły występ psa możecie zobaczyć poniżej:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze