Scena w Sopocie

i

Autor: AKPA

Sopot Festival 2022 bez głównej gwiazdy! Odwołała koncert NA KILKA GODZIN przed

2022-08-16 18:39

To prawdziwy cios dla wszystkich fanów, którzy chcieli usłyszeć jej hit na żywo. Znana z Eurowizji Cornelia Jakobs, której utworem Hold Me Closer zachwycił się cały świat, odwołała swój dzisiejszy występ na Top of the Top Sopot Festival. Artystka przedstawiła powody decyzji w mediach społecznościowych na kilka godzin przed startem koncertu.

Fani Eurowizji czekali na ten koncert od chwili jego oficjalnego ogłoszenia. Cornelia Jakobs, która reprezentowała Szwecję w Konkursie Piosenki Eurowizji 2022, dołączyła do line-upu pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival. Gwiazda miała po raz pierwszy zaśpiewać przed polską publicznością swój wielki hit Hold Me Closer, w którym zakochała się cała Europa. Dzięki przejmującemu utworowi piosenkarce udało się zająć zaszczytne czwarte miejsce w międzynarodowym konkursie. Niestety, na kilka godzin przed rozpoczęciem Sopot Festival Cornelia Jakobs poinformowała obserwatorów, że nie wystąpi na sopockiej scenie. Powodem są problemy ze zdrowiem.

Wyśmiali ją w Idolu, a teraz podbiła Eurowizję. Cała Europa pokochała reprezentantkę Szwecji

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Cornelia Jakobs nie wystąpi w Sopocie!

Dla wszystkich fanów jej talentu to wielki cios. Zdrowie jest jednak najważniejsze. Cornelia poinformowała wielbicieli, że nie da rady przylecieć do Polski ze względu na zły stan zdrowia, zapewniając przy tym, że ma nadzieję, iż uda jej się spotkać z polskimi fanami przy kolejnej możliwej okazji.

Drodzy przyjaciele z Polski. Miałam spotkać się z wami dzisiejszego wieczora w Sopocie. Naprawdę przepraszam, ale od kilku dni jestem chora i nie dam rady przylecieć. Czuję się załamana, ale wierzę, że spotkamy się niebawem. Dla wszystkich zmartwionych - czuję się już lepiej i niebawem będę w pełni sił - napisała.

Mamy nadzieję, że kolejna okazja nadarzy się bardzo szybko!

Sonda
Top of the Top Sopot Festival: będziesz oglądać?