Young Choice Awards na Sopot Festival. Kto wystąpi 16 sierpnia w Operze Leśnej?

2019-08-16 12:41
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Top of the Top Festival 2019 trwa w najlepsze! W tym roku, organizatorzy po raz kolejny zaskoczyli wszystkich widzów i zgromadzoną w Operze Leśnej publiczność doborem artystów. Na jednej scenie występują przedstawiciele różnych epok w muzyce. Zdecydowanie jednym z najciekawszych zaplanowanych koncertów będzie ten odbywający się w piątek, 16 sierpnia. Tego dnia, scena w Sopocie w całości należeć będzie do przedstawicieli młodego pokolenia artystów. Kto wystąpi podczas Young Choice Awards? Sprawdź na ESKA.pl.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - Young Choice Awards to koncert, który zakończy trwające cztery dni święto muzyki. W tym roku, stacja TVN oraz miasto Sopot po raz kolejny postawili na wiele gwiazdy, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Na scenie zaprezentowali się idole wielu pokoleń. Ostatni dzień festiwalu dedykowany będzie głównie młodszej publiczności. Na deskach Opery Leśnej zaprezentują się największe gwiazdy młodego pokolenia. Nie zabraknie między innymi uczestników popularnych talent show. Kto dokładnie wystąpi 16 sierpnia?

Young Choice Awards - kto wystąpi?

Czwarty dzień Top of the Top Sopot Festival 2019 dedykowany będzie gwiazdom młodego pokolenia, które choć niedawno rozpoczęły karierę, już zdążyły zgromadzić rzeszę prawdziwych fanów w sieci. Na scenie wystąpią: Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Monika Lewczuk, Agnieszka Adamczewska, Natalia Zastępa, Michał Szczygieł, My3, 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Carla Fernandes, AniKa Dąbrowska, Viki Gabor, Amelia Andryszczyk i Adamo RUDNIK.

Eska Hit Challenge - Szczygieł / Kumór
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze