Roksana Węgiel zaczynała od... disco-polo! Fani zaskoczeni! [VIDEO]

2019-01-03 15:58
Roksana Węgiel zaczynała od... disco-polo! Fani zaskoczeni! [VIDEO]
Autor: Viktor Tolochko / Sputnik Russia/East News Roksana Węgiel zaczynała od... disco-polo! Fani zaskoczeni! [VIDEO]

Roksana Węgiel nie dając szans konkurencji podczas Eurowizji Junior, udowodniła, że ma jeden z najlepszych młodych głosów w Europie. 14-letnia artystka wygrała również pierwszą polską edycję programu The Voice Kids, a także nagrała hitowy singiel z Edytą Górniak. Wystąpiła także podczas Sylwestra z Dwójką w Zakopanem. Nikt nie ma wątpliwości, że obecnie to jedna z największych gwiazd na polskim rynku muzycznym. Jak się okazuje rozchwytywana wokalistka swoją karierę rozpoczynała w disco-polo!

Roksana Węgiel - kariera disco-polo

Roksana Węgiel mając 9 lat wystąpiła w teledysku utworu Mam obsesję, grupy Rompey. Klip pojawił się w sieci w czerwcu 2014 roku i od tamtego czasu widziało go ponad 420 tysięcy osób. Jak się okazuje, właśnie za sprawą odkrycia udziału Roksany w muzycznym obrazku, video dostało drugiego życia. Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć, że tak wyglądały jej początki. Choć warto podkreślić, że artystka mając 9 lat stawiała swoje pierwsze sceniczne kroki.

Roksana Węgiel - tak śpiewała mając 9 lat! Już wtedy odnosiła sukcesy!

Wokalista zespołu Rompey, zdradził serwisowi disco-polo.info, więcej szczegółów dotyczących ich współpracy:

Znamy się dobrze z rodziną Roksany. Kiedyś, gdy szukaliśmy postaci do teledysku, pomyśleliśmy o Roxie. Zapytaliśmy, zgodziła się. Ot. cała historia. (...) Wiedzieliśmy, że z jej talentem zajdzie naprawdę daleko. Teraz to dopiero początek jej szczytów.

Roksana Węgiel już jako kilkuletnie dziecko wiedziała, co chce robić w życiu! Wybrała muzyczną scenę, na której czuję się, jak ryba w wodzie! Swoje umiejętności wokalne pokazała będąc na obozie w Chorwacji, gdzie spróbowała swoich sił na konkursie karaoke. Śpiewając utwór My Cyganie, ujawniła swój wokalny talent! Po powrocie do kraju rodzice zapisali ją na zajęcia wokalne w Jasielskim Domu Kultury i tak rozpoczęła się kariera prawie 9-letniej Roksany.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze