Sobel - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty 2021, tatuaże, afera. Kim jest Szymon Sobel?

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Sobel - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty 2021, tatuaże, afera. Kim jest Szymon Sobel?

Sobel - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty 2021, tatuaże, afera. Kim jest Szymon Sobel?

2021-12-01 8:35

Kim jest Sobel? Wiek, wzrost, dziewczyna, tatuaże i koncerty 2021, to obecnie kwestie, które najbardziej interesują internautów. Sobel, czyli jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce, nie ma przed nami tajemnic. Poznajcie go jeszcze lepiej już teraz.

Spis treści

 1. Sobel - kim jest?
 2. Sobel - wiek
 3. Sobel - wzrost
 4. Sobel - dziewczyna
 5. Sobel - koncerty 2021
 6. Sobel - płyta 2021
 7. Sobel - tatuaże
 8. Sobel - afera

Sobel - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty 2021, tatuaże, afera. Kim jest Szymon Sobel? Jeden z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia przyznał w jednym z utworów, że mocno zwraca na siebie uwagę. Dzieje się tak za sprawą głosu, ale również licznych tatuaży zdobiących jego ręce, szyję i twarz. Sobel jest artystą, który nagrywa solowo, ale pojawia się również gościnnie w nagraniach innych artystów. Usłyszeć mogliśmy go w Testarossa, za który odpowiada Wiatr, a także Fiesta, pod którym podpisuje się Deemz.

Sobel - kim jest?

Sobel pochodzi ze Świdnicy na Dolnym Śląsku i jest obecnie najszybciej rozwijającym się artystą w Polsce. Muzyk, który na koncie ma dopiero jedną, wydaną 16 kwietnia 2021 płytę już uplasował się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa. Ostatni singiel Fiołkowe pole, dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie YouTube, a także znalazł się na szczycie Gorącej 20. Podbija również Rap 20 w Radiu ESKA. Muzyka Sobla trafia zarówno do słuchaczy undergroundowych, jak i mainstreamowych.

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

Sobel - wiek

Ile lat ma Sobel? Jaki jest wiek Sobla? Internauci zadają sobie to pytanie i interesują się, jaka jest data urodzenia jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. Jak napisał na swoim prywatnym profilu w mediach społecznościowych urodził się 22 listopada. Wiadomo, że w 2021 obchodzić będzie 22. urodziny.

Sobel - wzrost

Ile wzrostu ma Sobel? Dokładne dane nie są znane. Artysta nie należy jednak do najwyższych i ma ok. 180 centymetrów wzrostu.

Sobel - dziewczyna

Dziewczyna Sobla to tajemnica, którą chcą poznać internauci. Wiele wskazuje na to, że obecnie serce Szymona jest wolne. Najwięksi fani zajęli się jednak interpretacją utworu Fiołkowe pole, który miał stanowić przeprosiny dla drugiej połówki. Sobel jednak nigdy nie potwierdził, że utworem przeprasza swoją byłą dziewczynę.

Sobel - koncerty 2021

Koncerty Sobla 2021 trwają i odbywają się w wielu miastach Polski. Raper, w czasie występów na żywo, gra piosenki, które znalazły się na albumie Pułapka na Motyle, a także EP-ce Kontrast. Gdzie i kiedy zagra Sobel w 2021? Rozpiska koncertowa prezentuje się następująco:

 • Sobel - koncert w Sopocie, 9.07.2021
 • Sobel - koncert w Łodzi, 30.07.2021
 • Sobel - koncert w Lublinie, 31.07.2021
 • Sobel - koncert w Opolu, 1.08.2021
 • Sobel - koncert w Szczecinie, 5.08.2021
 • Sobel - koncert w Krakowie, 14.08.2021
 • Sobel - koncert w Ostródzie, 19.08.2021
 • Sobel - koncert w Gorzowie Wielkopolskim, 26.08.2021
 • Sobel - koncert w Dąbiu, 27.08.2021

Sobel - płyta 2021

Sobel po sukcesie EP-ki Kontrast chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami. Tytuł to: metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia - komentuje Sobel. Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor Imprezy ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału. Pomimo braku informacji na ten temat w trakcie promocji krążka, na materiale nie zabrakło gości. Young Igi, Oki oraz Gedz ubarwili materiał swoimi zwrotkami.

Sobel - tatuaże

Tatuaże Sobla wzbudzają duże emocje wśród internautów, ale również w codziennym życiu. Ujawnił to sam zainteresowany, który w utworze Bandyta zarapował: - Bandyta dziary na pół ryja bo ku*wa je lubię a co. Żaden ze mnie bandyta pierwsze słyszę. Krzyczy pani babcia gdy wychodzę na ulicę. (...). Wiem że na to nie wygląda. Ale kocham małe kundle. Czasami mogą mylić pozory.

Sobel - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty 2021, tatuaże, afera. Kim jest Szymon Sobel?

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Sobel - wiek, wzrost, dziewczyna, koncerty 2021, tatuaże, afera. Kim jest Szymon Sobel?

Sobel - afera