Sober wyrzucił fana ze sceny

i

Autor: twitter.com, TikTok / wiczqa_v

Sobel wyrzucił fana ze sceny. Co wydarzyło się na koncercie? [WIDEO, REAKCJE]

2021-07-05 11:46

Sobel narobił dużo zamieszania wyrzucając ze sceny własnego fana. Raper zwyzywał go w wulgarnych słowach, co nie spodobało się części komentujących zdarzenie fanów. Filmik z koncertu, na którym miał miejsce incydent z fanem na scenie, jest szeroko komentowany w polskich mediach społecznościowych. Co naprawdę się stało i czy Sobel miał prawo tak ostro zareagować na wtargnięcie fana na scenę?

Fani wskakujący na scenę podczas koncertów to dla artystów poważny problem. Z jednej strony wykonawcy cieszą się, że ich muzyka wywołuje u fanów tyle emocji i że ci chcą przeżywać ją wspólnie ze swoimi idolami. Z drugiej jednak strony fani wskakujący na scenę to potencjalnie poważne zagrożenie. Nigdy nie wiadomo, jakie naprawdę intencje ma osoba pojawiająca się znienacka obok artysty. A nawet, jeśli fan chce tylko pośpiewać wspólnie z wykonawcą, taki incydent wywołuje na scenie sporo zamieszania i najczęściej psuje muzykom show.

Nic dziwnego, że wielu artystów reaguje bardzo nerwowo, kiedy fan przedrze się przez ochronę i niepostrzeżenie pojawia się obok nich na scenie podczas koncertu.

>> Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Na własnej skórze doświadczył tego Sobel. Ostra reakcja rapera wobec fana, któremu udało się wedrzeć na scenę, to jeden z najgorętszych ostatnio tematów na polskim Twitterze.

Sobel wyrzucił fana ze sceny. Zbyt nerwowa reakcja? Fani podzieleni

W ostatnich godzinach polski internet mocno rozgrzewa wideo, na którym widać, jak podczas swojego z koncertu Sobel przerywa występ i wyrzuca ze sceny fana, któremu udało się przedrzeć przez ochronę.

Sobel zareagował bardzo ostro i nie przebierał w słowach, co nie spodobało się wielu komentującym. Filmik z uwiecznionym incydentem możecie obejrzeć na Twitterze. Uwaga, z ust rapera pada wiele wulgaryzmów - nieletni czytelnicy powinni zatkać uszy.

>> WIDEO: Sobel wyrzuca fana ze sceny

Sonda
Co myślisz o reakcji rapera?

To, jak zareagował Sobel wyrzucając fana ze sceny, jest dziś szeroko komentowane w polskim internecie.

- pisze jedna z internautek.

Podobnych głosów jest więcej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021

wiadomo, ze nie powinien wchodzic na scene, ale typ doslownie sobie chwilke potanczyl, NIC zlego nie zrobil, a juz sobel zaczal go wyzywac i nakrecac tlum zeby krzyczeli kiedy ten mowi "j*bac cwela". sytuacje mozna bylo rozwiazac pokojowo, dla mnie takie zachowanie to przesada