Sobel jako wąsaty rycerz! Internauci mocno zaskoczeni tym, co zobaczyli

2022-12-08 14:10
Sobel jako wąsaty rycerz! Internauci mocno zaskoczeni tym, co zobaczyli
Autor: Michał Mazurek

Pojawił się dziewiąty odcinek 6 sezonu serialu komediowego Rick & Morty. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że głosu jednej z postaci epizodycznych użyczył sam Sobel. Zobaczcie sami już teraz!

W najnowszej odsłonie serii Sobel wcielił się w rolę wąsatego rycerza, obrońcy Słońca. Wspomnianego wojownika Rick i Morty spotykają już na początku odcinka podczas wizyty na jednej z planetoid układu słonecznego. Nie będziemy zdradzać szczegółów co dzieje się dalej, ale za to nie jest tajemnicą, że Sobel od dawna marzył o udziale w produkcji Justina Roilanda i działał, aby doszło do tej współpracy. Temat jest tym ciekawszy, że nagranie zostało zaplanowane na dzień 21. urodzin Sobla i wtedy też zrealizowane.

Sobel powraca w wielkim stylu. Takiego klipu polska scena muzyczna jeszcze nie miała!

Sobel jako wąsaty rycerz - wideo

Powrót artysty po 9-miesięcznej przerwie rozpoczęto zatem z przytupem. 24 listopada premierę miał nowy singiel „Piękni ludzie”. Utwór zwiastowała szeroka kampania promocyjna, na którą składała się akcja outdoorowa oraz seria enigmatycznych wpisów w social mediach, które oparte były o tajemniczą księgę z bajkową, aczkolwiek mroczną historią. Opowieść snuł sam Modest Ruciński znany dubbingowiec, który podkłada głos postaci Ricka w animacji Rick i Morty.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze