Wąsacz i młodzież, czyli Taco Hemingway i OKI & Otsochodzi & Young Igi w projekcie club2020!

2022-12-08 10:26
Wąsacz i młodzież, czyli Taco Hemingway i OKI & Otsochodzi & Young Igi zapowiadają club2020!
Autor: Przemek Mazur Wąsacz i młodzież, czyli Taco Hemingway i OKI & Otsochodzi & Young Igi zapowiadają club2020!

Wszystko wskazuje na to, że wiosna 2023 będzie stać pod znakiem club2020. O gwiazdorskim projekcie zrzeszającym podopiecznych labelu 2020 oraz zaprzyjaźnionych artystów mówi się od pamiętnego październikowego showcase’u w gdańskim B90. Brawurowo zrealizowany singiel club2020 oraz start limitowanego preorderu dowodzą, że nie były to płonne nadzieje.

Nowości Muzyczne 2022: Taka bomba informacyjna nie zdarza się co dzień. W tytułowym singlu club2020 wystąpiła bowiem śmietanka hiphopowych artystów, związanych z labelem 2020. Taco Hemingway, OIO oraz CatchUp zaprezentowali się w prawdziwie hitowej formule, a ostatni z wymienionych artystów jest również producentem świeżo-wydanego bangera. Klip zrealizował @yungssebv.

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

Taco Hemingway - projekt club2020

Na stronie club2020.co ruszył też preorder limitowanego wydania projektu wraz z drugim, bonusowym CD. Pierwszy drop - ograniczony do 2020 egzemplarzy - dostępny będzie do wyczerpania zapasów. Następna partia trafi do sprzedaży w drugiej połowie stycznia, ale wcześniej na YouTube 2020 trafi pierwszy odcinek serialu dokumentującego prace nad club2020. Seria utrzymana w konwencji behind the scenes będzie bezprecedensową okazją, aby przyjrzeć się z bliska zakulisowym pracom wszystkich zaangażowanych w projekt artystów.

Premiera pierwszego odcinka planowana jest na 16 stycznia. Trzy dni później do sieci trafi drugi singiel club2020 z udziałem m.in. duetu Dwa Sławy, natomiast 26 stycznia słuchacze będą mieli okazję poznać "Przypływ" nagrany wspólnie przez Aviego, Oskara83 (PRO8L3M) oraz Grubego Mielzky’ego. Oficjalna data premiery całego albumu to 10 marca.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze