Sobel powraca w wielkim stylu. Takiego klipu polska scena muzyczna jeszcze nie miała!

i

Autor: Def Jam Records Sobel powraca w wielkim stylu. Takiego klipu polska scena muzyczna jeszcze nie miała!

Sobel powraca w wielkim stylu. Takiego klipu polska scena muzyczna jeszcze nie miała!

2022-11-24 15:05

Już wszystko jasne! Po serii tajemniczych publikacji w social mediach Sobla oraz wytwórni Def Jam Recordings Poland światło dzienne ujrzał premierowy numer artysty. Najnowszy singiel to uczta dla każdego wrażliwca. „Piękni ludzie”, to utwór, w którym odnajdzie się każdy z nas, bo przecież wszyscy jesteśmy piękni. Czy na pewno? Sobel odważnie podważa tę tezę w niemalże całym numerze.

Sobel - piosenka Piękni ludzie robi furorę od pierwszych minut premiery! Warstwa wizualna singla to coś, czego na próżno szukać w polskiej muzyce, a przede wszystkim w rapie, z którym często kojarzony jest artysta. Sobel odważnie wizualizuje emocje i prawdy zawarte w tekście. Zdeformowana twarz, niewymiarowe ucho czy spuchnięta noga, sprawiają, iż jest tym, o kim śpiewa. Niepięknym człowiekiem. Warto jednak zastanowić się też nad metaforyczną stroną tekstu. Ludzie potrafią w swoim zachowaniu być niepiękni – nikt nie jest doskonały.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...

Sobel - piosenka i teledysk Piękni ludzie

Utwór zwiastowała szeroka kampania promocyjna, na którą składała się akcja outdoorowa oraz seria enigmatycznych wpisów w social mediach, które oparte były o tajemniczą księgę z bajkową, aczkolwiek mroczną historią. Opowieść snuł sam Modest Ruciński. Znany dubbingowiec, który podkłada głos postaci Ricka ze znanej animacji Rick i Morty.