Wersow i Friz

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=kIDj_SHDHkc

Influencerzy

Ślub Friza i Wersow tuż tuż! Para wybrała już miejsce

2023-09-21 9:50

Wersow i Friz już od dwóch lat są narzeczeństwem. Najwyraźniej są także gotowi, by sformalizować swój związek. Jakiś czas temu influencerka zdradziła, że ma już wypatrzone miejsce, w którym odbędzie się ceremonia i przyjęcie. Nie zdradziła wówczas żadnych szczegółów. Wygląda jednak na to, że para ma już sporo rzeczy zaplanowanych.

Choć ślub Karola Wiśniewskiego i Weroniki Sowy, to temat, który przewijał się w mediach już od dłuższego czasu, to ich plany musiały nieco poczekać. Wszystko ze względu na ciążę i wyczekiwane narodziny ich córeczki. Fani nie dawali jednak za wygraną. W czasie, gdy influencerzy oczekiwali na narodziny Mai, internauci zrobili śledztwo, którego wynikało, że para potajemnie powiedziała już sobie symboliczne "tak". Plotki przybrały na sile do tego stopnia, że Friz i Wersow postanowili zdementować doniesienia i wyjawili, że chcieli pobrać się w tym roku, jednak po pierwszych próbach organizacji ceremonii stwierdzili, że nie mają jeszcze wymarzonego miejsca, gdzie mogłoby się odbyć wesele. Wygląda jednak na to, że teraz udało im się znaleźć idealny rejon i lokum, dzięki czemu influencerzy mogą rozpocząć przygotowania do jednego z najważniejszych dni w ich życiu.

Friz kiedyś i dziś

Friz i Wersow - ślub

Wiele wskazuje na to, że Wersow i Friz zaczynają coraz poważniej myśleć o sformalizowaniu związku. Zakochani zaręczyli się dwa lata temu, w tym roku na świat przyszła ich pierwsza córka - Maja. Influencerzy najwyraźniej uznali, że już najwyższy czas, by się pobrać. Anonimowy informator serwisu ShowNews zdradził, że zakochani zamierzają pobrać się za granicą. Wszystko ze względu na to, że zależy im na prywatności oraz dogodności.

Weronika i Karol od samego początku byli zdecydowani na ślub za granicą. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że gdyby ich wesele odbyło się w Polsce, mogłoby zjawić się na nim wielu nieproszonych gości. Bardzo zależało im na tym, by ich ślub odbył się w miejscu, do którego można dostać się samolotem w maksymalnie kilka godzin.

Okazuje się, że para, organizując ceremonię i przyjęcie, najprawdopodobniej postawi na kraj położony w południowo-wschodniej części Europy.

W Grecji nikt ich nie zna, dlatego szczerze liczą na to, że ich wyjątkowy dzień obędzie się bez niepotrzebnych ekscesów z udziałem fanów i paparazzi

Grecja jest szczególnym miejscem dla influencerów. To właśnie tam Karol poprosił Weronikę o rękę. W tym kraju również spędzili swoje pierwsze wakacje z małą Mają.

Listen on Spreaker.