Slang młodzieżowy 2022: QUIZ. Udowodnij, że kumasz słowa nastolatków!

2022-03-07 12:31
Slang młodzieżowy 2022: QUIZ. Udowodnij, że kumasz słowa nastolatków!
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS Slang młodzieżowy 2022: QUIZ. Udowodnij, że kumasz słowa nastolatków!

Slang młodzieżowy używany jest przez coraz większą grupę osób. Codziennie pojawiają się nowe, młodzieżowe słowa, które wywołują ciekawość głównie wśród rodziców i dziadków. Język młodzieży to język emocji. Wiele osób uważa, że doskonale go zna i rozumie. To dobry moment, by udowodnić, że tak właśnie jest. Rozwiążcie nasz test wiedzy już teraz na ESKA.pl!

Slang młodzieżowy 2022 - nowe słowa, które pojawiły się w słowniku nastolatków wzbudzają emocje i ciekawość wśród osób starszych oraz rodziców. Często to właśnie te grupy nie mogą sobie poradzić ze zrozumieniem tego, o czym aktualnie mówi młodzież. Jak nadrobić zaległości i poznać młodzieżowe słowa 2022? Miejskie słowniki, które znajdziecie w internecie służą pomocą. Do dyspozycji są również fora internetowe lub najzwyczajniej rozmowa ze swoim dzieckiem. Pomyśleliśmy sobie, że dobrym sposobem na opanowanie słów, których używają najmłodsi będzie test wiedzy. Zawsze trzeba wskoczyć do głębokiej wody, by przekonać się i poznać poziom trudności. Jeśli czujecie, że nie jesteście boomerami, to udowodnijcie zdobywając komplet punktów!

Młodzieżowe Słowo Roku 2021 - WYNIK ujawniony! Co zostało i co oznacza MSR 2021?

Lanberry - przedpremierowy fragment teledysku Nocny express

Slang Młodzieżowy 2022 - udowodnij, że nie jesteś boomerem!

Pytanie 1 z 13
"Srogo" to inaczej...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze