Skytech - polska siła na świecie w Domowym Graniu! Swoim setem porwie do tańca

2020-05-15 10:30
Skytech - polska siła na świecie w Domowym Graniu! Swoim setem porwie do tańca
Autor: Skytech / materiał artysty Skytech - polska siła na świecie w Domowym Graniu! Swoim setem porwie do tańca

Skytech, czyli producent, którego doskonale znacie z hitów La La Love czy High On The Summer - doda wam energii i wprowadzi was w imprezowy nastrój. DJ, który współpracuje z czołowymi producentami na świecie m.in. R3hab zagra specjalnego seta - w ramach Domowego Grania na ESKA.pl! Kiedy i o której bawić się w rytm muzy serwowanej przez DJ-a? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Skytech w Domowym Graniu na ESKA.pl, to gwarancja dobrej zabawy w rytm największych, imprezowych hitów. Skytech, a w dowodzie osobistym Mateusz Dziewulski, to polski producent, który od wielu lat dobrze radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Słuchacze znają go przede wszystkim ze ścisłej współpracy z holenderskim guru muzyki klubowej, znanym, jako R3hab. To czternasty najpopularniejszy didżej na świecie wg prestiżowego DJ Mag. Wspólnie nagrali kawałek pt. Tiger, który na YouTube ma ponad 80 milionów wyświetleń! Słuchacze Radia ESKA znają go również za sprawą wakacyjnego utworu High On The Summer, ale również przede wszystkim La La Love. Oba utwory nagrał we współpracy z C-BooLem. Ostatni utwór Skytecha nosi tytuł Skymelody. Jak powiedział o utworze polski producent: - Skymelody jest prawdopodobnie moją ulubioną piosenką od jakiegoś czasu. Ma pewien klimat, który sprawia, że ​​człowiek od razu się lepiej czuje, a melodia zostaje w głowie. Tego numeru na pewno nie zabraknie podczas Domowego Grania!

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Skytech - Domowe Granie

Kluby zamknięte i wiele osób tęskni za imprezowym klimatem. Ten jest gwarantowany podczas imprezy ESKA In The SKY, ale również podczas seta gwiazdy klubowej sceny muzycznej. Skytech zadba o dobry nastrój i wprowadzi was w szał weekendowej zabawy. Jego set idealnie sprawdzi się podczas domówki, czy chociażby grilla. Oczywiście to wszystko, zgodnie z zaleceniami rządu, w rodzinnym gronie. Skytech ze specjalnym setem w Domowym Graniu pojawi się już 15 maja 2020. Zaczynamy punktualnie o godzinie 18:00! 

 

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy. Dużą popularnością cieszył się również występ Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy.

Najnowsze