GROMEE w klubowej odsłonie. Another Day z teledyskiem wbije was w fotel!

i

Autor: RMVISION / https://www.youtube.com/channel/UCxOnKb_kOvX4xj6ts_ATeFg GROMEE w klubowej odsłonie. Another Day z teledyskiem wbije was w fotel!

GROMEE w klubowej odsłonie. Another Day z teledyskiem WBIJE was w fotel!

2020-05-08 10:24

Another Day, to następny w tym roku - po utworze Hope (Glory To The Heroes), klubowy numer jednego z najpopularniejszych polskich producentów. Gromee powrócił ze wspomnieniami Sunrise Festival! Zobaczcie sami wyjątkowe wideo - na ESKA.pl.

GROMEE z tak mocnym uderzeniem jeszcze się nie pojawił. Another Day, to tak naprawdę do wokalna wersja utworu, a raczej oficjalnego intra, ubiegłorocznej edycji Sunrise Festival, która odbyła się w Podczelu. Za tekst Another Day odpowiada Marco Sissa. Za całościową kompozycję Andrzej Gromala, który już w październiku, pojawi się w ICE Kraków Congress Centre. Wszystko ze względu na trzecią edycję Orchestonu. Bilety są jeszcze dostępne. 

Zobacz: GROMEE ORCHESTON 2020: gwiazdy, bilety, data i miejsce. Muzyka dwóch światów w jednym miejscu!

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Gromee - nowa piosenka Another Day

Nowa piosenka Gromeego, czyli Andrzeja Gromali, pojawiła się premierowo 8 maja 2020. Już w momencie trwania premiery pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy świadczących o tym, że to będzie jedna z najgorętszych premier tej wiosny. Są też tacy, którzy pokusili się o opinie, że to najlepszy klubowy numer ostatnich lat. Sam producent o swojej premierze pisze: - Z racji że Sunrise Festival w tym roku jest przełożony na rok 21, chcąc wspierać wszystkich w tym trudnym okresie jaki nas otacza, żebyśmy mogli wrócić do pięknych wspomnień i pozytywnie myśleć o przyszłości, postanowiłem oficjalnie wydać utwór który rok temu napisany został pod intra festiwalu. Another Day. 

Gromee nie zwalnia tempa. Produkuje dla innych artystów, ale nie zapomina o wzbogacaniu swojego dorobku muzycznego. Rok 2018 był dla niego kluczowy, a wszystko to za sprawą doświadczenia zebranego podczas Eurowizji w Lizbonie. Po singlu Light Me Up Polacy pokochali numer One Last Time, który pokrył się m.in. Podwójną Platyną. Gromee 2019 rok rozpoczął od mocnego uderzenia, jakim był utwór Love Me Now, a także współpraca z najpopularniejszymi braćmi w kraju. Mowa oczywiście o Górą Ty z Golec uOrkiestra. W ubiegłym roku wydał również numer Love You Better, Król z Edytą Górniak, a także Share The Joy, które było oficjalnym hymnem Eurowizji Junior w Polsce. Krakowski kompozytor idzie za ciosem. W nową dekadę wszedł z muzyczną petardą zatytułowaną Sweet Emotions, a także nagraniem Hope (Glory To The Heroes), z którego zysk przekazał na rzecz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, który tak jak wszystkie placówki w Polsce, walczy z pandemią koronawirusa.