Skytech podnosi temperaturę! Saturday Night to hymn weekendów!

2019-11-12 10:48 RW
Skytech podnosi temperaturę! Saturday Night to hymn weekendów!
Autor: Augustyn_Cyberpunk_ / materiał prasowy Skytech podnosi temperaturę! Saturday Night to hymn weekendów!

Skytech, czyli jeden z najpopularniejszych polskich producentów na świecie, powraca z nowym kawałkiem. Saturday Night jest przeznaczone dla osób, które uwielbiają klubowe brzmienia na najwyższym poziomie. Utwór wsparł DJ nr 14 na świecie wg DJ Magazine, R3hab. Posłuchajcie i oceńcie sami najnowszą produkcję, która wyszła ze studia w Polsce - na ESKA.pl

Spokój, ulga, wytchnienie i ogólnie - wolność! Z pewnością znacie to uczucie, gdy w piątek wychodzicie z pracy wypełnieni radością z powodu nadchodzącego weekendu, w czasie którego wiele może się wydarzyć. Skytech z tej okazji stworzył hymn idealny na piątkowy a w szczególności sobotni wieczór. Saturday Night podnosi na duchu i sprawia, że nogi same rwą się na parkiet. Skytech zręcznie stworzył zabawny, przystępny utwór, który doceni każdy miłośnik klubowych brzmień. Singiel jest następstwem najnowszych wydawnictw polskiego producenta: Expedition i Open Your Mind z DNF. Polski DJ i producent regularnie wypuszcza nową muzykę. Niedawno pojawił się gościnnie w kawałku La La Love, C-BooLa. Artyści aktualnie znajdują się w TOP 10 polskiego airplay'a.

Zobacz: C-BooL & Skytech - piosenka La La Love hitem jesieni 2019?

Skytech - kim jest?

Skytech, a w dowodzie osobistym Mateusz Dziewulski - to polski producent, który od wielu lat doskonale radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Wielu słuchaczy zna go głównie ze współpracy z holenderskim guru muzyki klubowej, znanym, jako R3hab. Razem podpisują się pod kawałkiem pt. Tiger, który na YouTube ma 70 milionów wyświetleń! Słuchacze Radia ESKA znają go także za sprawą wakacyjnego utworu High On The Summer, ale również przede wszystkim La La Love. Oba utwory nagrał we współpracy z C-BooLem. 

Śledźcie profile Skytecha w mediach społecznościowych, by nie przegapić kolejnych premier.

Najnowsze