Dua Lipa - hit Don't Start Now po polsku. Internauci zachwyceni coverem!

2019-11-11 16:22
Marta Gawęcka
Autor: Youtube/Marta Gawęcka

Dua Lipa to zdecydowanie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Po szumnych zapowiedziach, artystka wydała w końcu kolejny hit! Piosenka Don't Start Now to zapowiedź drugiego albumu tej zdolnej wokalistki. Polska youtuberka Marta Gawęcka postanowiła wziąć utwór na swój warsztat i zaprezentować go w języku polskim. Zobacz wyjątkowy cover na ESKA.pl.

Dua Lipa - piosenka Don't Start Now to prawdziwy hit! 24-letnia Brytyjka jest obecnie jedną z największych gwiazd popu. Jej debiutancki album sprzedał się doskonale, a pochodzące z niego single, takie jak New Rules czy IDGAF odniosły niesamowity sukces na listach przebojów na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że drugi krążek charakterystycznej wokalistki to dla wielu fanów muzyki najbardziej wyczekiwane wydawnictwo muzyczne. Po wielu zapowiedziach, numer Don't Start Now miał swoją premierę w czwartek, 31 października 2019 roku. W zaledwie 10 dni, nakręcony do singla zmysłowy teledysk odtworzono ponad 26 milionów razy! W sieci bez problemu można też znaleźć wiele coverów utworu. Na nagranie własnej interpretacji najnowszego hitu Brytyjki zdecydowała się również polska twórczyni internetowa - Marta Gawęcka, która prowadzi kanał w serwisie youtube, na którym dzieli się swoim talentem wokalnym. Dziewczyna zrezygnowała jednak z samego odśpiewania piosenki. Postanowiła przetłumaczyć jej tekst i zaśpiewać ją w całości po polsku.

Dua Lipa - cover Don't Start Now po polsku

Cover piosenki Duy Lipy zamieszczony przez Martę Gawęcką spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony internautów. Komentujący zachwycili się jej głosem oraz interpretacją. Jak przyznała młoda artystka, tłumaczenie Don't Start Now nie jest w 100% zgodne z oryginałem, jednak zachowany jest w nim sens utworu. Posłuchajcie hitu po polsku poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze