C-BooL i Skytech

i

Autor: zdjęcia z teledysku La La Love - C-BooL & Skytech C-BooL i Skytech - La La Love

C-BooL & Skytech - piosenka La La Love hitem jesieni 2019?

2019-09-13 9:10

La La Love będziecie podśpiewywać tej jesieni! C-BooL i Skytech połączyli siły po to, by umilić wam czas jesienią. Gościnnie w nagraniu polskich producentów pojawia się Giang Pham. Wietnamska wokalistka wyśpiewała wcześniej hit Magic Symphony, DJ Is Your Second Name, a wszystko zaczęło się od Never Go Away. Jak wygląda teledysk najnowszego utworu DJ-ów? Przedpremierowo kadry z klipu na ESKA.pl!

C-BooL & Skytech - piosenka La La Love to jeden z najgorętszych kawałków jesieni 2019? Ocenicie słuchając utworu premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA i na naszej stronie. Utwór w sieci na kanale C-BooLa na YouTube ma swój debiut wraz z ciekawym teledyskiem. Została w nim przedstawiona historia, która spodoba się zarówno tym zakochanym, jak i osobom szukającym drugiej połówki. Już teraz zwrócić uwagę warto na przedpremierowe kadry z klipu La La Love. Znajdziecie je tylko na ESKA.pl!

C-BooL & Skytech - piosenka La La Love

La La Love, to wspólny projekt dwóch polskich producentów muzycznych i DJ-ów: znanego z radiowych anten C-BooLa oraz docenianego na całym świecie, uczestnika wielkich festiwali muzyki klubowej, Skytecha. Piosenka La La Love jest swego rodzaju muzycznym wspomnieniem wakacji 2019, a jej lekki taneczny klimat, w połączeniu z chwytliwym motywem skrzypiec oraz aksamitnym wokalem wietnamskiej wokalistki Giang Phamto gwarancja pełnego parkietu na każdej imprezie i muzyczna rozgrzewka na nadchodzące, chłodniejsze dni.

Warto wspomnieć, że C-BooL współpracował już wcześniej ze Skytechem. Efektem ich pracy jest utwór High On The Summer. C-BooL, czyli jeden z najpopularniejszych producentów w naszym kraju, stoi za odkryciem Giang Pham. To właśnie z wietnamską wokalistką stworzył megahit Never Go Away i Magic Symphony za który otrzymał nagrodę Radia ESKA.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

C-BooL & Skytech feat. Giang Pham - piosenka La La Love PREMIEROWO 13 września 2019. Teledysk znajdziecie na kanale YouTube C-BooLa, jak i w tym miejscu na ESKA.pl!