Skytech i R3hab rozgrzeją nasz zimą! Fuego HITEM karnawału?!

i

Autor: archiwum artysty / Skytech

Skytech i R3hab porywają do tańca! Fuego najgorętszym HITEM karnawału?!

2018-12-04 12:40

Fuego to owoc współpracy polsko-holenderskiego projektu! Dwóch znakomitych producentów - R3hab i Skytech - sprawili, że temperatura zimą będzie znacznie wyższa! Przekonajcie się sami słuchając gorącego utworu i oglądając jeszcze gorętszy teledysk na ESKA.pl!

Skytech i R3hab rozgrzeją nas zimą 2019 roku! Polsko-holenderskie połączenie po raz kolejny nie zawiodło słuchaczy na świecie i wypuściło zachęcający do tańca kawałek. Mowa o Fuego, które w serwisie YouTube pojawiło się wraz z równie mocno ładującym energię teledyskiem. Skytech, producent godnie reprezentujący Polskę na arenie międzynarodowej - na pewno po tym utworze nagranym z 12. DJ-em rankingu DJ Mag - na pewno zyska nowych fanów! 

Skytech i R3hab - piosenka Fuego

Fuego to wspólna piosenka Skytecha i R3haba, która powstała w sierpniu, podczas trasy koncertowej po Indonezji. Producenci poza imprezami spędzali czas kreatywnie, wymyślając sporo nowej muzyki. Jak przekonuje nas Skytech - piosenka Fuego jest pierwszym z kilku kawałków, które tam powstały!

Ed Sheeran w tajemnicy odwiedził Polskę! Co robił w naszym kraju?

Co prawda karnawał rozpoczyna się 6 stycznia 2019, to jednak utwór jest na tyle gorący, że może stać się najważniejszym utworem ostatek. Teledysk, podobnie jak sam kawałek powstał w Indonezji. 

Większość ujęć pochodzi z Bali, gdzie graliśmy jedną z imprez. Indonezyjska publika przyjęła nas znakomicie!

Zdradził nam polski DJ i producent. Skytech ujawnił również sekret dotyczący stylu utworu, a dokładniej tego, skąd wziął się pomysł na tak brzmiące dźwięki:

Styl caribe wynika z tego, że znaleźliśmy piękne sample wokalne w stylu karaibskim, które momentalnie zainspirowały nas do napisania melodii i reszty tracka. Chociaż byliśmy wiele kilometrów od Wysp Karaibskich, czuliśmy ten klimat i praca poszła gładko.

O tym, że kawałek brzmi znakomicie, a partie wokalne szybko wchodzą do głowy - możecie się przekonać poniżej. Fani z całego świata są pod wrażeniem utworu, co najlepiej widać po pozytywnych opiniach w komentarzach. Zobaczcie sami i oceńcie Fuego już teraz!

R3hab x Skytech - Fuego:

Skytech - kim jest?

Skytech, a w dowodzie osobistym Mateusz Dziewulski - to polski producent, który od wielu lat doskonale radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Wielu słuchaczy zna go głównie ze współpracy z holenderskim guru muzyki klubowej, znanym, jako R3hab. Razem podpisują się pod kawałkiem pt. Tiger, który na YouTube ma 70 milionów wyświetleń! Słuchacze Radia ESKA znają go także za sprawą wakacyjnego utworu High On The Summer, który nagrał we współpracy z C-BooLem, duetem Up & Down oraz Bright Sparskem. 

Skytech zdradził nam, że wkrótce pojawią się kolejne kawałki, które nagrał razem z R3habem:

Współpraca z R3habem będzie trwała dalej. Bardzo się cieszę, że mogę działać z 12. DJ-em światowego rankingu. Na 2019 mamy dużo wspólnych utworów, ale ja szykuję też masę produkcji solowych. Będzie się działo!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE