C-BooL - piosenka Fire In My Head rozgrzeje zimą! [VIDEO]

2018-11-23 11:09
C-BooL - piosenka Fire In My Head rozgrzeje zimą! [AUDIO tylko na ESKA.pl]
Autor: okładka singla Fire In My Head - C-BooL

C-BooL powraca z rozgrzewającą propozycją na mroźną zimę! Fire In My Head możecie ocenić przedpremierowo na ESKA.pl

C-BooL - Fire In My Head do posłuchania tylko na ESKA.pl! Oceńcie, czy utwór ma szansę stać się jednym z Waszych ulubionych hitów zimy. Grzegorz Cebula ma za sobą bardzo pracowity rok. Wydał kilka singli, współpracował z innymi artystami, zagrał kilkadziesiąt koncertów, a mimo to wciąż nie zwalnia tempa i na koniec roku serwuje fanom niespodziankę w postaci zupełnie nowego kawałka. Artysta o udział w kawałku Fire In My Head poprosił tajemniczą wokalistkę, która ukrywa się pod pseudonimem Cadence XYZ. Już po pierwszych dźwiękach słychać, że świetnie się czuje w klubowych rytmach.

C-BooL - o czym jest Fire In My Head?

C-BooL, który jest autorem tekstu kawałka Fire In My Head, skupił się tym razem na uzależnieniu od smartfonów, komputerów, ale przede wszystkim od serwisów społecznościowych. DJ przekonuje, że ludzie z ich pomocą są w stanie zrobić wszystko, by zwrócić na siebie uwagę.

C-BooL - 5 ważnych momentów z życia producenta

Odpowiedzcie sobie sami, ile razy było tak, że byliście na spotkaniu z przyjaciółmi czy imprezie, a wszyscy patrzyli w kolorowy ekran. C-BooL już samym tytułem symbolicznie nawiązuje do tego poważnego problemu. Pali nam się głowa, by wrzucić do sieci nowy post, pochwalić się czymś znajomym, czy też za wszelką cenę sprawdzić, co nowego na naszej tablicy. Już w pierwszej zwrotce mowa jest o tym, że ludzie poszukują chwały wrzucając coś na InstaStories. Zapominamy, że niebo jest niebieskie i ogólnie uciekamy w "inny świat" zapominając, jak wygląda otaczająca nas rzeczywistość. W tym czasie, gdy sprawdzamy media społecznościowe, moglibyśmy dla siebie zrobić coś bardziej pożytecznego.

C-BooL - piosenka Fire In My Head

Fire In My Head to piosenka, która swoją oficjalną premierę ma 23 listopada 2018. Kawałek usłyszycie przedpremierowo w czwartkowym wydaniu ImprESKI, a drugi raz premierowo rano w ramach New Music Friday w Radiu ESKA!

Przedpremierowy fragment, tylko na ESKA.pl!

Grzegorz Cebula przez wiele lat wypracował sobie swój charakterystyczny styl, który pokochali słuchacze Radia ESKA, co najlepiej widać w Podwójnej Gorącej 20. Sukces zawdzięcza również fanom, którzy licznie pojawiają się na jego koncertach w Polsce i poza granicami naszego kraju. Jeden z najpopularniejszych producentów w naszym kraju wypromował takie hity, jak: Never Go Away, Magic Symphony czy DJ Is Your Second Name. Ostatni sukces osiągnął z hitem Wonderland. Teledysk przez bardzo długi czas utrzymywał się w Karcie na Czasie na YouTube, a licznik wyświetleń przekroczył barierę 63 milionów! 

C-BooL właśnie wraca z mocnym uderzeniem i z pewnością jest to bardzo udany powrót!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze