Skwer aktywności w centrum Warszawy. Kiedy powstanie nowa inwestycja?

2018-11-28 15:34

Dla mieszkańców Warszawy mamy świetną wiadomość. W centrum stolicy ma powstać skwer aktywności, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Będą atrakcje zarówno dla młodych, jak i starszych. Kiedy powstanie nowa inwestycja?

Warszawski ratusz ogłosił właśnie przetarg na skwer aktywności. Już wkrótce w centrum Warszawy ma powstać sportowa przestrzeń dla osób w różnym wieku. Określona została data powstania inwestycji. Od kiedy będziemy mogli korzystać z nowego punktu na mapie stolicy?

Protest taksówkarzy - utrudnienia w Warszawie 28.11.2018

Skwer aktywności w Warszawie

Do 31 lipca 2019 roku, przy ulicy Marszałkowskiej powstać ma sportowa strefa dla mieszkańców. Ma pojawić się w niej ścianka do wspinaczki, małe, okrągłe boiska do gry w piłkę, siatkówkę oraz badmintona oraz altana, pod którą będzie można grać w gry planszowe. Nie zabraknie również stołów do ping-ponga oraz miejsca do jazdy na rowerach i deskorolkach. Całość ma być przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Skwer powstanie na placu Defilad, tuż obok skrzyżowania Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Lokalizacja jest tymczasowa - docelowo skwer ma stanąć na wysokości Pałacu Młodzieży przy parku Świętokrzyskim.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze