Niedziela handlowa

i

Autor: CANVA

Zakupy

Sklepy otwarte w niedzielę 2.04.2023. Do której godziny czynne?

2023-04-02 9:53

Wraz z nadchodzącymi świętami, 2 kwietnia w końcu doczekaliśmy się drugiej niedzieli handlowej w tym roku. To doskonała okazja, aby wybrać się na wielkanocne zakupy czy też uzupełnienie zapasów. Które sklepy są otwarte 2.04.2023? W jakich godzinach można zrobić zakupy? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Sklepy otwarte w niedzielę 2.04.2023. Do której godziny czynne? Po miesiącach oczekiwań, w końcu nadeszła druga niedziela handlowa w 2023 roku. Jest to doskonały moment, aby wybrać się na świąteczne zakupy. Takie okazje nie zdarzają się często, ze względu na zakaz handlu, który został wprowadzony 5 lat temu. Wobec tego u potencjalnych klientów pojawiają się wątpliwości, a także brak pewności, w których placówkach mogą uzupełnić zapasy. Postanowiliśmy nieco rozjaśnić Wam tę kwestię. Dziś wszystkie supermarkety, galerie oraz dyskonty będą otwarte. Zrobicie zakupy nie tylko w małych sklepach osiedlowych czy tych działających na zasadzie franczyzy. Możecie wybrać się również do największych sieciówek spożywczych!

ZOBACZ TAKŻE: Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

Justyna Steczkowska zdradza jak wygląda Wielkanoc w jej domu!

Sklepy otwarte 2.04.2023 - do której godziny czynne?

Ze względu na fakt, iż już za tydzień wypada Wielkanoc, w końcu doczekaliśmy się niedzieli handlowej. Choć wszystkie sklepy są otwarte, godziny ich funkcjonowania mogą ulec zmianom. Niestety, większość sieci nie decyduje się na to, aby wprowadzić jeden, stały tryb pracy dla wszystkich placówek w Polsce. Wobec tego sytuację należy monitorować na bieżąco. Informacje mogą pojawić się na stronach poszczególnych supermarketów czy dyskontów, w aplikacjach lub standardowo - na drzwiach. Warto wziąć pod uwagę, iż najczęściej wybieranym przedziałem godzinowym jest 10:00-20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Majówka 2023 - kiedy i jak wypada? W tym roku wyjątkowo korzystnie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE