#SKIBIDICHALLENGE - co to jest i jak zatańczyć?

2018-10-15 13:33
Skibidi
Autor: YouTube/ Challenge 2019

Czym jest #SKIBIDICHALLENGE i jak go wykonać? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl! 

#SKIBIDICHALLENGE to najnowsze wyzwanie, które króluje w internecie. Dziwaczny taniec porwał już miliony, a jego wykonania zobaczyć możemy na Instagramie, Twitterze, Facebooku i w aplikacji Tik Tok. Na czym polega zabawa i jak się do niej przyłączyć? Potrzebny wam będzie jedynie telefon komórkowy i chwila czasu na opanowanie choreografii!

#SKIBIDICHALLENGE - co to za zabawa? 

Skibidi Challenge to kolejna muzyczna zabawa, która zachwyca szczególnie młodzież. Ty razem jest znacznie bezpieczniejsza niż Kiki challenge od Drake'a, który królował latem. Zadaniem jest wykonanie układu choreograficznego ze znanej piosenki i opublikowanie tańca w internecie. Nasz występ możemy urozmaicić poprzez zabawy strój, maskę lub miejsce wykonywania. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byśmy tańczyli tu i teraz!

#SKIBIDICHALLENGE - skąd pochodzi? 

Skibidi Challenge to zabawa, która przywędrowała do nas z Rosji i wywodzi się z utworu LITTLE BIG – SKIBIDI. W teledysku możemy zobaczyć zabawny taniec, który porywa niczym dawniej Gangnam Style. Pełnego utworu możecie posłuchać poniżej. Specjalnie dla was znaleźliśmy również kilka ciekawych wykonań zadania. 

Familiada: Wyraz BEZ liczby pojedynczej. Uczestnicy polegli pytaniu! Jaka jest poprawna odpowiedź?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze