Kiki challenge od Drake'a - historia wyzwania w jednym teledysku! [VIDEO]

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Drake Drake - In My Feelings

Kiki challenge od Drake'a - historia wyzwania w jednym teledysku! [VIDEO]

2018-08-03 14:22

Kiki challenge stało się modne dzięki piosence Drake'a. Teraz raper opublikował teledysk, który tworzy wokół wyzwania całą historię!

Kiki challenge to zabawa, która zawładnęła światem. W internecie można znaleźć setki filmików z osobami biorącymi udział w wyzwaniu, a cała zabawa zyskuje nowe, często dość niebezpieczne formy. Nagraniom z kiki challange towarzyszy piosenka In My Feelings od Drake'a. Raper opublikował właśnie teledysk do utworu, w którym poznajemy historię Kiki.

Kiki challenge - co to jest i o co chodzi?

Kiki challenge w teledysku Drake'a

Piosenka In My Feelings towarzyszy nagraniom z Kiki challenge nie bez powodu. W utworze Drake opowiada o swojej pierwszej dziewczynie, którą zdrobniale nazywał Kiki. W teledysku do In My Feelings raper nawiązuje do tej historii. Rolę kiki gra LaLa Anthony.

Większość teledysku składa się z ujęć tańczącego tłumu w Nowym Orleanie. Potem znów dostajemy sekwencję aktorską. Dowiadujemy się z niej o niesamowitym śnie rapera.

Najciekawsze jest jednak na samym końcu teledysku! Drake zdecydował się bowiem zamieścić tam... nagrania osób biorących udział w Kiki challenge! W ten sposób raper stworzył wokół wyzwania całą historię! Zobaczcie klip do In My Feelings poniżej.

David Guetta - płyta już gotowa? Mamy 5 dowodów, że warto na nią czekać!